کد خبر: 178943
شهرستان دنا بانک تجارت ندارد!/انتقاد شدید فرماندار دنا به تعطیل شدن بانک تجارت سی سخت
تنها شعبه بانک تجارت شهرستان دنا در شهر سی‌سخت به دلایل نامعلومی به صورت یکباره وبدون اطلاع مسئولین شهرستانی جمع آوری شد که انتقاد شدید فرماندار دنا را در پی داشت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس تنها شعبه بانک تجارت شهرستان دنا در شهر سی‌سخت به دلایل نامعلومی به صورت یکباره وبدون اطلاع مسئولین شهرستانی جمع آوری شد، این اتفاق نیز دو سال پیش برای اداره مخابرات مرکز شهرستان دنا رخ داد و به دلایل نامعلوم یک شبه جمع آوری و به مرکز استان انتقال داده شد.

 

حال در این شرایط بد اقتصادی و وضعیت کرونایی، آیا مردم روستاهای اطراف شهر سی‌سخت و خود مردم شهر سی‌سخت برای دسترسی به حساب های خود و انجام کارها و امورات بانکی مربوطه باید مسیر پر پیچ و خم و خطرناک را تا شهر یاسوج طی کنند یا مسئولان استانی فکر چاره هستند.

 

فرماندار دنا در واکنش به این موضوع در گفتگو با این پایگاه خبری با تاکید بر اینکه مدیریت شعب بانک تجارت باید پاسگخو باشد گفت: تعطیلی این شعبه اعتراض و گلایه مندی کسبه و بازار مردم را در پی داشت و مردم هم حق دارند نگران باشند.

 

عبدالحمید پناهی افزود: بانک تجارت پاسخ دهد چرا بدون هماهنگی و اطلاع قبلی اقدام به این کار کرده و به چه دلیل تنها شعبه خود در دنا را تعطیل کرد؟ مگر نمی بایست تمامی کارها و تلاشهای ما در جهت تکریم ارباب رجوع و کم کردن درد مردم باشد!

 

وی گفت: در سالی که به نام جهش تولید هست و  بیماری کرونا و تحریمات ناجوانمردانه الام مردم بیشتر کرده انتظار تدابیری بهتر و هوشمندانه ای را داریم. ما باید توجیهی برای به درد سر انداختن برخی از مردم داشته باشیم.

 

 

درخواست مردم شهر سی سخت رسیدگی و پیگیری به این مسأله مهم و بحث برانگیز و جلوگیری سریالی از پر کشیدن تدریجی ادارات و دستگاه های دولتی از شهر سی سخت است.

انتهای پیام/