کد خبر: 167571
عرضه اولیه چهارشنبهِ بورس لغو شد
عرضه اولیه تعداد ۲ میلیارد و ۶۰۰میلیون سهم شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس، که قرار بود فردا(چهار‌‌شنبه) با نماد معاملاتی "اُپال" در بازار دوم بورس تهران انجام شود، لغو شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عرضه اولیه تعداد 2 میلیارد و 600میلیون سهم شرکت فرآوری معدنی اُپال کانی پارس، معادل 13 درصد سهام این شرکت، که قرار بود فردا(چهارشنبه) با نماد معاملاتی “اُپال” در بازار دوم بورس تهران انجام شود لغو شد.

این میزان سهام قرار بود در محدوده قیمتی 1400 تا 1480 تومان برای هر سهم و با سهمیه 700سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی عرضه شود.

شایان ذکر است شرکت فرآوری معدنی اُپال کانی پارس به عنوان پانصد و هفتاد و پنجمین شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش “استخراج کانه‌های فلزی” گروه و طبقه “استخراج کانه‌های فلزی آهنی” در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد “اُپال” به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت مطابق اعلام شرکت بورس در آینده عرضه خواهد شد.

این شرکت که سال 85 تاسیس شده و سرمایه‌گذاری پارسیان مالک 99.9 درصدی آن می‌باشد، سهامدار دو شرکت اپال پارسیان سنگان (با تولید 5 میلیون تن گندله ) و فولاد سبزوار است.

 

انتهای پیام/