کد خبر: 164357
در ادامه رزمایش کمک مومنانه صورت گرفت:
اجرای دومین مرحله کمک های مومنانه با توزیع غذای گرم در لنده+تصاویر
به همت حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده وکمیته امداد امام خمینی(ره) دومین مرحله پخت و توزیع غذای گرم بین نیازمندان لنده ای امروز و با توزیع 500پرس غذا صورت گرفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، امروز و در ادامه رزمایش کمک های مومنانه و در مرحله دوم پخت و توزیع غذای گرم بین نیازمندان به همت ناحیه مقاومت بسیج لنده و با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده 500پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع شد.

محمد باقر رضایی  با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته در راستای کمک های مومنانه گفت: تلاش های خوبی در حوزه کمک های مومنانه با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده صورت گرفته است.

وی افزود:در مرحله اول کمک های مومنانه بسیج دانش اموزی بیش از یک هزار پرس غذای گرم در سالروز شهادت امام سجاد(ع) در بین نیازمندان توزیع شد که امروز و در مرحله دوم نیز 500پرس غذای گرم نیز در محلات و بین نیازمندان توزیع خواهند شد.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: با همکاری خوب کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده این غذا ها به دست نیازمندان و ایتام در محلات مختلف که از قبل شناسایی شده اند توزیع خواهند شد.

تصاویر و فیلم تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---