کد خبر: 163977
به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت:
برگزاری اردوی یک روزه جهادی در روستای ایدنک/تاج دینی:پیشگیری مهمترین عامل کاهش تلفات دام در روستاها+تصاویر
دومین اردوی جهادی حوزه مقاومت بسیج ولی عصر(عج) ناحیه مقاومت بسیج لنده به مناسبت هفته دفاع مقدس در روستای ایدنک برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، مسئول گروه های جهادی حوزه مقاومت بسیج ولیعصر(عج) از برگزاری دومین اردوی جهادی در هفته دفاع مقدس در دو بخش مرکزی و موگرمون شهرستان لنده خبرداد.

وی افزود: در راستای ارائه خدمت بی منت به مردم و بسیجیان امروز دومین اردوی جهادی در روستای ایدنک با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزارشد.

سلمان تاج دینی تصریح کرد: مهمترین هدف از برگزاری چنین اردوهای در سطح روستاها آموزش و آشنایی دامداران بابیماری های دامی و واکسیناسیون دامها برای پیشگیری از بیماری ها و کاهش تلفات دام است.

مسئول گروه جهادی شهیدطیب گفت: با همکاری اداره دامپزشکی شهرستان لنده و به منظور پیشگیری از بیماری ها توزیع داروی رایگان دام وطیور نیز بین روستائیان به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت.

تاج دینی گفت: در ابتدای هفته دفاع مقدس نیز اردوی جهادی به همراه توزیع رایگان دارو و آموزش دامداران و کشاورزان در روستاهای بخش موگرمون نیز برگزارشد.

در ادامه نیز تورج کمالی فرمانده حوزه مقاومت بسیج ولیعصر(عج) با تبریک هفته بسیج گفت: رسالت بسیج خدمت است و ما به عنوان خادمین مردم هرجایی احساس کنیم نیاز است در خدمت مردم خواهیم بود.

وی گفت: از تلاش های خوب گروه های جهادی بسیج سازندگی حوزه مقاومت ولی عصر(عج) به خصوص گروه جهادی شهید طیب به طور ویژه قدردانی می کنم و از همکاری خوب جهاد کشاورزی و دامپزشکی شهرستان نیز تشکر می کنیم که بیشترین همکاری را با ما دارند.

تصاویر تکمیلی درزیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/