کد خبر: 163423
به همت بنیاد مستضعفان صورت گرفت:
اهدای یک دستگاه تانکر آبرسانی10میلیارد ریالی به امورعشایری لنده+تصاویر
امروز و در مراسمی با حضور مسئولان شهرستان لنده یک دستگاه تانکر آبرسانی به منظور آبرسانی به عشایر شهرستان لنده و بهمئی از سوی بنیاد مستضعفان به امور عشایری این شهرستان اهدا شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،امروز و در مراسمی رسمی با حضور فرماندار، بخشدار موگرمون، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده، مسئول نهاد پیشرفت و ابادانی بنیاد مستضعفان در لنده، رئیس امورعشایری و مسولان شهرستانی یک دستگاه تانکر آبرسانی جهت ارائه خدمات به عشایر شهرستان لنده و بهمئی در کوه سیاه و دلی خیارکار اهدا شد.

در این مراسم مراد مرادی پور با اشاره به خدمات ارزشمند این بنیاد در شهرستان لنده گفت: بیناد مستضعفان با رویکرد محرومیت زدایی و توسعه فراگیر این شهرستان را به عنوان یکی از پایلوت های خود باتوجه به حجم محرومیت های خود انتخاب کرده است.

وی افزود: از ابتدای حضوربنیاد علوی و مستضعفان در این شهرستان تلاش های خوبی در حوزه بهسازی و تامین و تجهیز مدارس و مساجد شهرستان لنده صورت گرفته است و در ادامه نیز در حوزه عمرانی نیز کارهای خوبی در حال انجام است.

مسئول نهاد پیشرفت و ابادانی بنیاد مستضعفان در لنده تصریح کرد: در بازدیدی که از مناطق عشایری شهرستان لنده با توجه به تدپعداد عشایر دز منطقه داشتیم مهمترین مطالبه آنان بحث آب شرب بود که با هماهنگی با تهران یک دستگاه تانکر آبرسانی به ارزش ریالی 10میلیارد ریال برای امور عشایری شهرستان لنده به منظور خدمات دهی به عشایر خریداری شد و امروز در اختیار این اداره قرار خواهد گرفت.

مرادی پور اظهارکرد: همکاری مجموعه فرمانداری و ادارات و نهادهای شهرستان در مشارکت خود در پروژه ها به خصوص پروژه های عمرانی می تواند جهش خوبی در حوزه عمرانی در پی داشته باشد.

در ادامه نیز خدادوست موسوی با قدردانی از تلاش های خوب بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی در این شهرستان گفت: از ابتدای حضور بنیاد مستضعفان در شهرستان لنده تلاش های خوبی در حوزه اشتغالزایی و مشارکت در اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی و آموزشی داشتیم.

وی افزود: حضور بنیاد در این شهرستان و ارائه خدمات عام المنفعه در حوزه های مختلف به خصوص مباحث فرهنگی و عمرانی می توانید بخش اعظمی از مشکلات و محرومیت های این شهرستان را بر طرف کند.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: رفع مشکل عشایری یکی از اقدامات خوب حمایتی بنیاد مستضعفان است که با این اقدام ارزشمند بخشی اعظمی از مشکلات عشایری که تامین آب بود رفع خواهد شد.

موسوی گفت: اداره امور عشایری شهرستان لنده نیز باید ضمن حفظ و حراست از این تانکر آبرسان تا اعلام زمان پایان کوچ باید به عشایر خدمات رسانی منظم را در برنامه کاری خود داشته باشد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---