کد خبر: 162183
روایتی از خدمت بی منت:
حفظ روحیه جهادی در دانش آموزان بسیجی/برگزاری اردوی های جهادی بسیج دانش آموزی در لنده+تصاویر
بسیج دانش آموزی یکی از تشکل های فعال و پویا جهت کادرسازی در جامعه است که حضور آنان در اردوهای جهادی باعث تقویت و توسعه روز افزون روحیه جهادی خواهد شد

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با شروع فصل تابستان شاهد آغاز بیکاری دانش آموزان و نداشتن سرگرمی های لازم برای فعالیت های تابستانه است که بسیج دانش آموزی به عنوان یکی از تشکل های فعال و پویا بهترین فرصت را برای سرگرم کردن دانش آموزان ایجاد کرده است.

 

برگزاری اردوهای جهادی با مشارکت دانش آموزان بسیجی یکی از بهترین فرصت های است که برای تقویت و توسعه فعالیت های جهادی شکل می گیرد چرا که امروز همین دوران نوجوانی با روحیه کار جهادی آشنا می شوند.

 

سرگرد اسفندیار مختاری در بازدید از اردوی جهادی حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده گفت: امروز دانش آموزان بسیجی ما علاوه بر تلاش در حوزه علم اندوزی در مسیر معنویت و کارهای عام المنعه گام بر می دارند که این روحیه جهادی و علمی قابل تحسین است.

 

وی افزود: برگزاری اردوهای جهادی برای دانش آموزان زمینه ساز کادر سازی برای فعالیت بهتر در برنامه های آینده نوجوانان و جوانان بسیجی است که این روحیه باید تقویت شود.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: در این اردوی جهادی پسرانه بیش از 70دانش آموز بسیجی مشارکت دارند که بحث رنگ آمیزی درب و پنجره مساجد و غبارروبی مساجد به همت این عزیزان در مساجد برگزار خواهد شد.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:


---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/