کد خبر: 161578
برخورد دو دستگاه پژو در جاده یاسوج- شیراز با 2 کشته
بابرخورد دو دستگاه پژو در جاده یاسوج- شیراز دو نفر جان خود را از دست دادند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس :محسن جلیل اظهار کرد: حوالی ساعت 23 روز چهارشنبه 8 مرداد طی تماس با اورژانس ۱۱۵، مبنی بر برخورد دو دستگاه خودروی پژوی ۴۰۵ و خودرو پژو پارس در محور یاسوج به شیراز در منطقه گنجگان، بلافاصله  پایگاه اورژانس ۱۱۵ تنگ سرخ و دشتروم به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان این که این سانحه ۲ کشته و ۲ مصدوم در پی داشت، گفت: هر دو نفر به علت شدت جراحات در دم جان باختند و دو نفر از مصدومین پس از انجام مراقبت‌های درمانی اولیه با پایگاه اورژانس دشتروم به مرکز درمانی انتقال داده شدند.

جلیل ادامه داد: حال عمومی هردو مصدوم مساعد گزارش شده است.

وی  گفت: امروز دومین سانحه تصادف در  محور مواصلاتی یاسوج به شیراز در همین مکان صورت گرفت، که خوشبختانه تصادف اول تلفات جانی نداشت.

 حوالی ساعت ۶ عصر روز گذشته نیز طی تماس با اورژانس ۱۱۵، مبنی بر برخورد دو دستگاه خودروی پژوی ۴۰۵ در محور یاسوج به شیراز بلافاصله نزدیکترین پایگاه اورژانس ۱۱۵ به محل حادثه اعزام شد.

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این سانحه ۷ مصدوم در پی داشت، گفت: سه نفر از مصدومین در محل حادثه به صورت سرپایی درمان و چهار نفر از مصدومین پس از انجام مراقبت‌های درمانی اولیه با پایگاه اورژانس تنگ سرخ به مرکز درمانی انتقال داده شدند.

جلیل در پایان ابراز داشت:حال عمومی هر چهار مصدوم مساعد گزارش شده است.

انتهای پیام/