کد خبر: 158919
انتقاد شدید شهروند پاتاوه ای از میراث فرهنگی دنا؛
هیچ کاری برای گردشگری پاتاوه نشده است/مسئول کم کار را به مردم معرفی می کنیم
بنده به عنوان زبان گویای بخش پاتاوه و پل ارتباطی مردم و مسئولین وظیفه خود میدانم افراد مسئول و کم کار را به مردم بگویم و به شما مقامات محترم اعلام میکنم، این دستگاه یکی از دستگاه های کم کار در حوزه کاری است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، یکی از شهروندان پاتاوه ای مطلبی خطاب به مسئولان این شهر نوشته است و از وضعیت نامناسب گردشگری در شهرستان دنا انتقاد کرده است.

 

وی خطاب به امام جمعه بخش پاتاوه، فرماندار شهرستان دنا، مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان، بخشدار پاتاوه، مسئول محترم ستاد نماز جمعه، شوراهای اسلامی بخش پاتاوه، دهیاران بخش پاتاوه و مردم شهر و بخش پاتاوه به کم کاری مسئولان میراث فرهنگی و بی توجهی به امور محوله در بخش پاتاوه نوشت:
 
 مسئولان محترم قیده شده جهت اطلاع تا کنون هیچ برنامه ای در بخش پاتاوه از دستگاه های شهرستان دنا ندیده ایم  و راهکاری توسط  اداره گردشگری شهرستان دنا ارائه نمی شود.
 
حتی  مدیر کل محترم گردشگری  در این بخش حضور  داشتند اما متاسفانه رئیس گردشگری شهرستان دنا  حاضر به همراهی مدیر کل خود در بخش پاتاوه نبودند .چندین  تماس با وی جهت موضوع آبشار بهرام بیگی داشتیم اما متاسفانه جمله نا امید کننده ای بیان کرد و  گفت: بهرام بیگی جزو دهیاری هست نه گردشگری، آن هم در گروهی که جناب مهندس صیادی بنیاد مسکن هم حضور داشتند و  تلفنی نیز  با وی تماس داشتم.
 
 
گفتند این ابشار خارج از طرح هادی است، که این موضوع عدم اطلاعات کافی یک مدیر را در حوزه های کاری خود میرساند، وضعیت  تفرجگاه روستای بی بی زهراخاتون را جویا شدیم وعده ای بود جهت رد کردن ما در پیچ های چالوس.
 
بنده به عنوان زبان گویای بخش پاتاوه و پل ارتباطی مردم و مسئولین وظیفه خود میدانم افراد مسئول  و کم کار را به مردم بگویم و به شما مقامات محترم اعلام میکنم، این دستگاه  یکی از دستگاه های کم کار در حوزه کاری است که تا به حال حتی در پل تاریخی پاتاوه  با وجود اینکه دوبار  شخصا با مدیر کل بودم وی مصاحبه و حتی آورده برای ترمیم پل را اعلام کرد اما رئیس گردشگری شهرستان دنا  حضور نداشت. اصلا این آقا یک برنامه که در بخش پاتاوه به ما و مردم گفته باشند که من فلان کار را کردم بیاورد. ما  منتظر جوابیه و عکس العمل شما مسئول محترم هستیم .هر جوابیه را جواب خواهیم داد، از این به بعد هم مستقیم نام دستگاههای کم کار البته کم کار را اطلاع رسانی خواهم کرد تا مردم بهتر مسئولان خود را بشناسند.
 
 
گفتنی است این رسانه آماده دریافت پاسخ مسئولان میراث فرهنگی شهرستان دنا خواهد بود.
انتهای پیام/