کد خبر: 142714
یک منبع آگاه گفت
ردپای یک نماینده مجلس در استخدام های بی ضابطه/در جهاد دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد چه خبر است؟
یک منبع اگاه از استخدام بی ضابطه تعداد زیادی نیروی انسانی در جهاد دانشگاهی خبر داد؛ موضوعی که می تواند مورد پیگیری سازمان بازرسی و دستگاه قضایی قرار گیرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یک منبع آگاه در گفتگو با این پایگاه خبری از استخدام های بدون ضابطه و به سفارش برخی از نمایندگان مجلس در جهاددانشگاهی استان خبر داد.

این فرد گفت: در دو سال اخیر 21 نفر و در 45 روز گذشته 6 نفر بر سر کار امده اند و همه آن ها با سفارش و نامه یکی از نمایندگان مجلس انجام شده است و 2 نفر از آن ها نیز به سفارش نماینده دیگری بکارگیری شده اند.

 

وی تاکید کرد: این 21 نفر سفارش یکی از نمایندگان است و همه آن ها متعلق به یک گروه و منطقه و خانواده خاص هستند.

 

این فرد در ادامه تاکید کرد: در یک ماه اخیر 6 نیرو بدون هیچ گونه مجوزی بکارگیری شده اند و اگر مجوز دارند با پارتی بازی و دلالی آن را گرفته اند.

 

وی ادامه داد: از سال 94 تا الان 32 نفر از یکی از شهرستان های گرمسیری استان در جهاد دانشگاهی بکارگیری شده اند چرا که روسای جهاد دانشگاهی اهل این شهرستان بوده اند.

 

این منبع آگاه همچنین اعلام کرد که هیچ چیزی به عنوان آزمون یا آگهی استخدام وجود نداشته است، امشب که می خوابیم فردا می بینیم 3 نفر جدید بر سر کار آمده اند در حالی که در پرداخت حقوق کارمندان مانده اند.

 

وی در پایان گفت: افراد در رشته هایی که اصلا در جهاد دانشگاهی لازم نیستند جذب می شوند چون قوم و خویش یکی از نمایندگان است.

 

انتهای پیام/