کد خبر: 142214
گزارش تصویری؛
شور دانش آموزان یاسوجی در پی حمله مقتدرانه سپاهیان اسلام به پایگاه آمریکا در عراق
به مناسبت حمله تلافی جویانه سپاهیان اسلام به پایگاه های آمریکا در عراق، مراسمی در دبیرستان عفت یاسوج با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان، فرمانده سپاه ناحیه بویراحمد،مسئول بسیج فرهنگیان و مسئول بسیج دانش آموزی استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به مناسبت حمله تلافی جویانه سپاه هیان اسلام به پایگاه هایی آمریکا در عراق امروز در دبیرستان عفت یاسوج مراسمی با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان، فرمانده سپاه ناحیه بویراحمد،مسئول بسیج فرهنگیان و مسئول بسیج دانش آموزی استان و برخی دیگر از مسئولان مسئولین و معلمین این مدرسه بگذار شد.

 

در این برنامه شاهینی فرمانده سپاه ناحیه بویراحمد با بیان اینکه در بحث انتقام سخت، انتقامی که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دلیل ترور ناجوان مردانه سپهبد شهید قاسم سلیمانی دیشب از آمریکا گرفتند یکی از کوچکترین گزینه های انجام گرفت، بیان کرد: این پایگاه که توسط سپاه موشک باران شد در فاصله 200 کیلومتری بغداد و یکی از بزرگترین پایگاه های آمریکا در منطقه بوده است.

 

مدیر کل آموزش و پرورش استان در این برنامه افزود: باید از زندگی و روش و منش سپهبد شهید قاسم سلیمانی الگو بگیریم ، درسی که باید از شهید سلیمانی بگیریم این است که فرزندان شایسه تحویل جامعه و نظام بدهیم همانند زینب سلیمانی که واقعا نمونه یک فرزند نمونه در یک جامعه اسلامی است.

 

 زارع پور در ادامه از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دلیل حمله به پایگاه آمریکا در عراق نیز تشکر کرد و افزود: مردم در مراسم سپهبد شهید قاسم سلیمانی نشان دادند قدر دان این امنیت آفرینان عزیز هستند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است؛

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/