کد خبر: 140809
نامه فرزند شهید رسانه ای استان به خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمدی
انقلابی ماندن را رمز تداوم راه شهدا و عاشورایی ماندن می دانیم و تا پای جان سرباز ولایت خواهیم بود و هم قسم می شویم که بدون ذره ای تجدید نظر طلبی در راه آرمان های پدران شهیدمان با صلابت تر از همیشه و با نصرت الهی از هیچ کوششی در این راه فروگذار نخواهیم کرد و تا آخر خط خواهیم ایستاد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ایمان عبدیان فرزند شهید خداعفو عبدیان ( شهید رسانه ای استان کهگیلویه و بویراحمد ) که با ارسال نامه ای از اصحاب رسانه به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره پدر بزرگوارش تشکر کرده است؛ متن این نامه در ادامه آمده است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا
سوره مبارکه الأحزاب آیه ۲۳

بی گمان شهدا شمع محفل بشریتند و شهید هدیه ای است به پیشگاه الهی برای دفاع از اسلام ، ولایت و امنیت جامعه.
مشیت و تقدیر خدای متعال چنین شد که 14 سال پیش درست 14/9/84 در یک روز سرد پاییزی گروهی از خبرنگاران و اصحاب رسانه و تعدادی از دلاور مردان ارتش در حادثه هواپیمای c-130  دعوت حق را لبیک گفتند و به دیار معبود شتافتند و پدر عزیزم کربلایی  خداعفو عبدیان ، خلعت زیبا و افتخار آفرین شهادت را بر تن  و روح مطهرش به آسمان پر کشید و در جوار حضرت حق و در کنار شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی آرام گرفت .


آری پدرم در یک پرواز ناتمام با ذکر یاحسین به آرزوی دیرینه اش رسید, باورش سخت بود ولی مشیت الهی و دست تقدیر بر این بود که در اوج نیاز به حضور پرمهرش از داشتنش محروم شویم. سالها گذشت و بزرگ شدیم و در مسیر پر پیچ و خم زندگی قدم گذاشتیم ولی هیچگاه لطف و محبت و غیرت هم استانیهای عزیزمان را فراموش نخواهیم کرد.


یقینا آنچه که باعث صبر و تحمل فقدان این شهید عزیز گردیده، الطاف الهی و عنایات خاصه حضرات ائمه معصومین علیهم السلام و دعا  خیر و حضور تسلی بخش و گسترده آحاد مردم شریف و نجیب  منطقه و مسئولین خدمتگزار بوده است.


لذا بر خود فرض می دانیم به مصداق حدیث شریف « من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق » و برآنیم که به رسم ادب و احترام از همه همکاران عزیز در سازمان صداوسیما تا بزرگواران عرصه خبر و سپاه پاسداران و ستادکنگره شهدا , خانواده های شهدا وایثارگران, دوستان و آشنایان تقدیر و تشکر بعمل آورده و امیدوارم اینجانب بعنوان فرزند شهید رسانه استان و عضو کوچی از جامعه هنری استان راه آن شهید بزرگوار را ادامه دهم و بتوانم محبتهای خالصانه تک تک عزیزان را جبران نمایم.


ما وارثان شهداء با سلایق و گرایش‌های مختلف، پایبندی به وصایای شهیدان و روحیه انقلابی با هیچ چیز معامله نخواهیم کرد. انقلابی ماندن را رمز تداوم راه شهدا و عاشورایی ماندن می دانیم و تا پای جان سرباز ولایت خواهیم بود و هم قسم می شویم که بدون ذره ای تجدید نظر طلبی در راه آرمان های پدران شهیدمان با صلابت تر از همیشه و با نصرت الهی از هیچ کوششی در این راه فروگذار نخواهیم کرد و تا آخر خط خواهیم  ایستاد.

                                                                             برادر کوچک شما
                                                                            دکتر ایمان عبدیان
                                                        فرزند شهید رسانه ای استان کهگیلویه و بویراحمد

انتهای پیام/