کد خبر: 139258
اجرای 130 برنامه شاخص در هفته بسیج دانش آموزی در کهگیلویه و بویراحمد
مسئول بسیج دانش آموزی استان گفت: در این هفته بیش از 130 عنوان برنامه شاخص در سطح استان توسط دانش آموزان بسیجی اجرا خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  مسئول بسیج دانش آموزی استان ضمن تبریک ماه ربیع الاول با اشاره با آغاز هفته بسیج دانش آموزی گفت: هفته بسیح دانش آموزی با شعار "دانش آموز انقلابی، مدرسه انقلابی" از سه شنبه 7 آبان با عزاداری هیئت های نوجوانان عاشورایی دانش آموزی به مناسبت شهادت امام رضا در امامزاده عبدالله یاسوج آغاز و تا دوشنبه 13 آبان ادامه خواهد داشت.


سعادت صالحی نیا گفت: در این هفته بیش از 130 عنوان برنامه شاخص در سطح استان توسط دانش آموزان بسیجی اجرا خواهد شد.


وی اظهار کرد: امروز چهارشنبه 8 آبان به عنوان دانش آموز بسیجی، ایثار و تعاولی معنوی نامگذاری شده است و برنامه های شاخصی از جمله دیدار جمعی از دانش آموزان نخبه بسیجی به همراه مسئولین با ائمه محترم جمعه در برخی شهر های استان برگزار شد.


صالحی نیا بیان کرد: نواخته شدن زنگ ایثار و شهادت در مدارس، برگزاری یادواره شهدای دانش آموزی در مدارس متوسطه اول و دوم به همراه تجلیل از خانواده شهدا، آغاز ثبت نام مسابقات نشریه دیواری و مقاله نویسی با موضوع استکبار ستیزی و افول آمریکا از دیگر فعالیت های و برنامه های شاخص این روز است.


مسئول بسیج دانش آموزی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: همه فعالیت ها، دانش آموز محور و توسط خود دانش آموزان برنامه ریزی و اجرا می شود.


وی عنوان کرد: با همکاری سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح پزشک عمومی و متخصص در برخی مدارس عشایری حضور پیدا می کنند.

 

انتهای پیام/