کد خبر: 137915
واکنش فرمانده انتظامی استان به اظهارات منتسب به مدیرکل میراث فرهنگی/مدیر کل حق ندارد به دنبال ماموران ما حرف بزند
سردار انصاری به صحبت های مدیرکل میراث فرهنگی مبنی بر برخورد بد با گردشگران که موجب کاهش تعداد گردشگر می شود واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز نشست خبری فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد؛ سردار مهدی انصاری در این نشست نسبت به اظهارات منتسب به مدیرکل میراث فرهنگی(از قول یک خبرنگار) در خصوص نحوه برخورد با گردشگران واکنش نشان داد.

 

سردار انصاری در این نشست در واکنش به صحبت های مدیرکل میراث فرهنگی مبنی بر نحوه برخورد با گردشگران که موجب کاهش تعداد گردشگر می شود گفت: ابتدا سلام مرا به او برسانید، همکاران ما در برخورد با گردشگران با رفتار مناسب با آنها روبه رو خواهند شد و  کمک خواهند کرد و وظیفه ما امنیت است و ماموران ما شبانه روز کمک میکنند که گردشگران به راحتی بتوانند با خاطره خوش از استان خارج شوند اما مدیر کل میراث فرهنگی حق ندارد به دنبال ماموران ما حرف بزند وگرنه از لحاظ قانونی با او برخورد می شود.

 

گفتنی است مدیرکل میراث فرهنگ کهگیلویه و بویراحمد در نشست خبری اخیر خود اعلام کرده بود: خط ومشی و سیاست گزاری های ما باید کاملا هماهنگ و منسجم باشندمردم ، رسانه ها ، مسئولین و استاندار همه می توانند به جذب گردشگر کمک کنند. حتی نوع و رفتار پلیس ما می تواند مانع از جذب گردشگر شود.  رفتار بد و تشرزدن در برخورد با گردشگران میتواند تاثیرات منفی در فرار گردشگر داشته باشد اما برعکس اگر آرامش خاطررا مد نظر قرار داشته باشیم می توانیم کمک خوبی به جذب کرده باشیم .

 

انتهای پیام/