کد خبر: 137811
در گفتگو با رئیس بیمارستان امام خمینی دهدشت مطرح شد
واکنش خادمی به انتشار تصاویر سوختگی دو جوان در فضای مجازی/بیمارستان امام خمینی 45 پزشک متخصص دارد/برخی رسانه ها جو را متشنج می کنند
خادمی در پاسخ به این پرسش در مورد عدم حضور پزشکان متخصص در بیمارستان امام خمینی(ره) گفت: در بیمارستان دهدشت حدود 45 پزشک متخصص وجود دارد که 3 نفر از آن ها نیز متخصص جراحی عمومی هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در پی انتشار مطالبی در شبکه های اجتماعی مبنی بر ضعف در کادر درمانی بیمارستان دهدشت این پایگاه خبری گفت و گویی را با رئیس بیمارستا دهدشت ترتیب داده که در ادامه آمده است؛

 
 رئیس بیمارستان دهدشت در گفتگو با صبح زاگرس در مورد انتشار تصاویر بیمارانی که جراحت های  جزئی بر اثر سوختگی داشتند گفت: دو جوان دهدشتی که بر اثر انفجار در اتومبیل بخشی از دست ها و صورتشان دچار سوختگی درجه سه شده بود وقتی که به اورژانس دهدشت مراجعه کردند طبق روال معمول و قانونی، توسط متخصص طب اورژانس و متخصص جراحی عمومی ویزیت شده و مراحل درمان آن ها نیز انجام شد که بعد از چند ساعت هر دو از بیمارستان مرخص شدند.
 
 
طاها خادمی در پاسخ به این پرسش در مورد عدم حضور پزشکان متخصص در بیمارستان امام خمینی(ره) گفت: در بیمارستان دهدشت حدود 45 پزشک متخصص وجود دارد که 3 نفر از آن ها نیز متخصص جراحی عمومی هستند.
 
 
وی افزود: متاسفانه برخی از مردم شرایط را برای پرسنل بیمارستان سخت کرده و مشکلاتی را نیز برای بیمارستان بوجود آورند، برای نمونه درب سنسوردار اورژانس دهدشت به علت تجمع مردم و عدم رعایت شرایط حساس اورژانس بسته و میله های آهنی در جلوی آن نصب شده است.
 
 
رئیس بیمارستان دهدشت با گلایه مندی از برخی از اصحاب رسانه گفت: اگر رسالت رسانه ای اصلاح امور است نباید مسائل بسیار کوچک و جزئی را بزرگ کند و بهتر است اگر مشکلی را رصد کرد به مسئول مربوطه خبر دهد و در صورت عدم اصلاح می تواند به صورت انتقادی و نه تخریب به مسئله مورد نظر بپردازد ولی با تخریب نه تنها مشکلی حل نمی شود بلکه جو شهرستان متشنج خواهد شد.
 
 
وی با اشاره به برخی از مشکلات مورد نظر رسانه ها در بیمارستان دهدشت گفت: برخی از مسائل از حیطه اختیارات مدیران شهرستانی خارج است و برای اجرای آن ها نیاز به هماهنگی با مراجع استانی است. درمورد سیستم های خنک کننده نیز همین اتفاق بوجود آمد و تجهیزات از قبل خریداری شده بود اما به خاطرحضور وزیر بهداشت دردهدشت و طولانی بودن مراحل نصب سیستم از مراجع استانی اجازه نصب داده نشد و روند نصب آن نیز فرسایشی و طولانی و افتتاح اورژانس موجب افزایش ساختمان ها و در ادامه عدم جوابگویی مناسب سیستم خنک کننده در بخش اطفال شد.
 

 خادمی در پایان گفت: روزانه از شهرستان های همجواز از جمله گچساران و بهبهان مراجعه کنندگانی در بیمارستان دهدشت پذیرش می شوند و این خود نشان از کیفیت کار پزشکان و مجموعه بیمارستان دارد.

 
انتهای پیام/