کد خبر: 135451
برگزاری مسابقات سبک های آزاد کاراته استان در باشت
مسابقات سبکهای آزاد کاراته استان کهگیلویه و بویراحمد برای اولین باردر شهرستان باشت برگزار می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از باشت نیوز:مسابقات قهرمانی سبکهای آزاد کاراته استان کهگیلویه وبویراحمد به میزبانی شهرستان باشت از روز جمعه 25 مرداد برگزار می شود.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت درگفتگو با باشت نیوز گفت:این مسابقات با حضور تیمهای از شهرستانهای باشت وگچساران، دنا، یاسوج، دهدشت، بهمئی، لنده به میزبانی شهرستان باشت برگزارخواهد شد.

 

عسکری گفت: تیم های شرکت کننده از عصر امروز در محل برگزاری مسابقات حضور می یابند و امشب در باشت اسکان داده خواهند شد و از روز جمعه صبح مسابقات کاراته با حضور تیمهای شرکت کننده آغاز می شود.

 

وی گفت: این مسابقات برای اولین بار است که به میزبانی شهرستان باشت برگزار می شود  و از سراسر استان نیزدر مسابقات سبکهای آزاد کاراته شرکت کرده اند که بایک برنامه ریزی منسجم با اداره ورزش و جوانان سعی داریم این مسابقات را با کیفت بالایی برگزار کنیم که تیم های شرکت کننده با یک خاطره خوبی این مسابقات را به پایان برسانند.

 

عسکری در ادامه گفت: سعی کرده ایم که برنامه ریزی خوبی در این زمینه داشته باشیم  و از همه رده ها سنی نیز برای شرکت در این مسابقات دعوت کرده ایم که برای سالهای بعدی هم یک نوع انگیزه در بین نونهالان و نوجوانان ایجاد شود تا برای بهبود ورزش این استان گامی مفید برداشته شود.

 

مهدی عسکری گفت: این مسابقات با همت هئیت کاراته شهرستان و اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت از 25 مرداد در سالن ورزشی تختی شهرستان باشت برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/