کد خبر: 135035
سرانجام شیرین یک واقعیت به ظاهر تلخ/سگ بسته شده به پراید در سلامت کامل است+جزئیات
به نقل از یک منبع آگاه وضعیت سگ مورد نظر خوب است و قضیه از این قرار بوده که این سگ در منطقه مورد نظر به چندین نفر رو حمله ور می شود و مردم مجبور می شوند این سگ را به منطقه ای دور ببرند و به درختی ببندند...

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در چند روز گذشته تصاویری از یک اقدام به ظاهر نامناسب و ناپسند در فضای مجازی منتشر شد که در آن یک خودروی پراید در حل کشیدن سگی با طناب بود که این اقدام سبب واکنش منفی کاربران در فضای مجازی شده بود.(خبر را اینـــــــــجا بخوانید)

 

 

به نقل از یک منبع آگاه وضعیت سگ مورد نظر خوب است و قضیه از این قرار بوده که این سگ در منطقه مورد نظر به چندین نفر رو حمله ور می شود و مردم مجبور می شوند این سگ را به منطقه ای دور ببرند و به درختی ببندند.

 
 
این منبع آگاه در ادامه افزود: کشاورزی از آن منطقه میگذرد و سگ را بسته به درخت می بیند و می شناسد و قصد دارد با نیت خیر سگ را به منظور نگهبانی نزد خود ببرد و تعلیم دهد، از آنحایی که احساس خطر میکند که سگ به اون حمله کند، از این رو مجبور می شود سگ را به این شکل حمل کند. که در حین حمل سگ به مزرعه خود فیلمش پخش می شود.
 
 
 
 
گفتنی است این کشاورز که تحت فشار افکار عمومی و مورد شماتت کاربران قرار گرفته، بود در صفحه مجازی خود بخاطر این نوع حمل کردن سگ به دلیل شرایط خاص از مردم عذرخواهی کرده است.
 
 
 

هرچند این موضوع یک سوءتفاهم رسانه ای محسوب می شود و کشاورز قصه ما با نیت خیر و به منظور نگهبانی این سگ را اینگونه حمل کرده است ولی شایسته بود کسانی که این فیلم را گرفته و دغدغه حقوق حیوانات را دارند به جای انتشار آن در فضای مجازی که تنهای باعث مخدوش کردن ذهن مخاطبان و انعکاس چهره ناپسندی از استان می شود؛ آن را در در اختیار نهادهای مسئول قرار می دادند تا موضوع را بررسی و سپس تصمیم گیری کنند.

انتهای پیام/