کد خبر: 133732
روحانی معروف کهگیلویه و بویراحمدی:
نمی‌دانم بر چه اساسی ادعا دارند سپاه فتح بنده را احضار کرده است!/سایت ها استنباط خودشان را مطرح کرده اند
حجت الاسلام اسماعیل آذری نژاد گفت: خبر بازداشت بنده صحت ندارد و تاکنون از سوی نهادی احضار نشدم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ خبری مبنی بر احضار مکرر روحانی قصه‌گوی معروف دهدشت در برخی رسانه‌های معاند منتشر و ادعا شد این روحانی توسط یکی از نهادهای امنیتی بازداشت شد.

 

حجت‌الاسلام اسماعیل آذری‌نژاد  اظهار داشت: این خبر صحت ندارد و تاکنون از سوی نهادی احضار نشدم، در یکی از پست‌های صفحه رسمی خود درباره وضعیت یک مدرسه روستایی نوشتم به خاطر این مدرسه مواخذه شدم و اسمی از نهادی آورده نشد.

 

آذری‌نژاد با بیان اینکه سایت‌ها به استنباط خود احضار را از سوی نهادهای امنیتی تلقی کردند، افزود: نمی‌دانم بر چه اساسی ادعا دارند سپاه فتح بنده را احضار کرده است!

 

وی گفت: بنده در استان با همه نهادها سعی دارم تعامل داشته باشم و به دور از حاشیه کار خود را پیش ببرم، با قرارگاه آبادانی و پیشرفت سپاه پاسداران چندین فعالیت خوب داشتم و نیروهای این نهاد همکاری خوبی در این زمینه داشتند.

 

آذری نژاد گفت: آموزش و پرورش یکی از شهرهای استان بنده را مؤاخذه کرد که چرا از مدرسه تصویر گرفته و منتشر کردی و این موضوع ربطی به هیچ کدام از نهادهای امنیتی ندارد.

 

وی در پایان گفت: بیشترین فعالیت‌ها در مدارس صورت گرفته و این مرهون لطف معلم‌هاست در عین حال قدردان آموزش و پرورش هستم که در این سال‌ها همکاری خوبی داشتیم اگر چه فراز و فرودهایی وجود داشته است. 

 

انتها پیام/