کد خبر: 133191
این نیمار عجیب و غریب!
نیمار با اعلام اینکه بهترین خاطره فوتبالی‌اش پیروزی پرگل بر PSG با پیراهن بارسا است بر آتش اختلاف خود با این باشگاه فرانسوی دمید و به آن ابعاد تازه‌ای داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس "ورزش سه"، نیمار که این روزها در مرکز شایعات و گمانه‌زنی‌ها درباره خروج از پاری سن ژرمن و انتقال احتمالی‌اش به بارسلونا قرار دارد در اظهارنظری عجیب گفت بهترین خاطره فوتبالی‌اش پیروزی 6-1 بر PSG با پیراهن بارسلونا بوده است. نیمار درحالیکه هفته آینده بعد از مدتها تاخیر سرانجام به فرانسه بازخواهد گشت بعد از این اظهارنظر مسلماً با برخوردهای سرد و حتی به احتمال زیاد تندی در پاریس مواجه خواهد شد.

 

نیمار که تا همینجا به دلیل تاخیر در حضور در تمرینات پیش‌فصل PSG این باشگاه فرانسوی را عصبانی کرده، دیروز در محل سازمان خیریه‌اش به نام انستیتوی نیمار، وقتی از او پرسیده شد که شیرین‌ترین خاطره دوران فوتبالش کدام بوده در پاسخ گفت: یکی کسب مدال طلای المپیک با برزیل در سال 2016 و یکی پیروزی 6-1 مقابل پاری سن ژرمن با پیراهن بارسلونا در سال 2017.

 

 

نیمار در ادامه صحبت‌هایش گفت:" پیروزی ما با پیراهن بارسلونا مقابل PSG واقعاً معرکه بود. بعد از آن بازی همه ما دیوانه شده بودیم".

 

ستاره برزیلی در ادامه صحبتهایش اضافه کرد:" من معتقدم آن پیروزی شیرین‌ترین احساسی بود که همه ما بازیکنان آن زمان بارسا تجربه کرده بودیم. بازگشت مقابل پاری سن ژرمن. وقتی گل ششم را زدیم آنقدر خوشحال بودم که هیچوقت چنان حسی را تجربه نکرده بودم. واقعا بی‌نظیر بود".

 

 

نیمار در بازی‌ای که به آن اشاره می‌کند دو گل برای بارسا به ثمر رساند. او در دقیقه 88 با ضربه آزادی تماشایی دروازه PSG را باز کرد و در دقیقه 91 هم پشت پنالتی ایستاد و دروازه تیم فرانسوی را باز کرد تا بارسلونا در یک قدمی یکی از به یاد ماندنی‌ترین کامبک‌های تاریخ قرار بگیرد. در نهایت گل پیروزی‌بخش سرخی روبرتو در دقیقه 95 ورق را به نفع بارسا که در پاریس 4-0 شکست خورده بود برگرداند تا نیمار و یارانش آن جدال دشوار را با موفقیت به پایان برسانند.