کد خبر: 132873
معارفه رئیس جدید شبکه بهداشت کهگیلویه در بایکوت خبری !
در جدیدترین جابه جایی در پست های مدیریتی شهرستان کهگیلویه ،مسئول شبکه بهداشت این شهرستان معارفه و از خدمات داوری مدیریت قبلی تقدیر شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ در جدیدترین جابه جایی در پست های مدیریتی شهرستان کهگیلویه ،مسئول شبکه بهداشت این شهرستان معارفه و از خدمات کوروش داوری تقدیر شد.

 
نکته قابل توجهی که وجود دارد این است که همیشه تودیع و معارفه ها در حضور اصحاب رسانه برگزار می شد اما در شهرستان کهگیلویه رسم و رسوم دیگری وجود دارد وآن هم این است که برخی اوقات اینگونه مراسمات در بایکوت خبری و سکوت رسانه ای برگزار می شود.
 
 
با این اوصاف روز گذشته مراسم تکریم و معارفه رئیس شبکه بهداشت شهرستان کهگیلویه  برگزار و دکتر طیب زادگان برمسند ریاست شبکه بهداشت کهگیلویه  نشست و از خدمات کوروش داوری قدردانی شد.
 
 
بدون تردید حضور اصحاب رسانه در جلسات برای پوشش برنامه ها و همچنین استفاده از نظرات ان ها در پیشبرد اهداف و توسعه هر جامعه ای ضروری است .
 
 
بنابر حکم صادره ، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، دکتر محمدطاهر طیب زادگان را به سمت سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه منصوب کرد.
 

دکتر محمدطاهر طیب زادگان متخصص روانپزشکی، سوابق مختلفی از جمله رئیس مرکز بهداشت دهدشت را در کارنامه خود دارد و جایگزین دکتر کوروش داوری شده است.
 
 
انتهای پیام/