کد خبر: 131629
در گفت و گو با کارکنان بیمارستان دهدشت مطرح شد؛
نارضایتی کارکنان بیمارستان دهدشت نسبت به عدم پرداخت معوقات
یکی از پرستاران بیمارستان دهدشت گفت : با توجه به عدم پرداخت معوقات و وعده هایی که عملی نشد اخیرا قصد اعتصاب داشتیم که به واسطه گری و وعده های مجدد مدیران مدتی را به آن ها مهلت داده تا شاید بتوانند بخش قابل توجهی از انتظارات مالی ما را برآورده کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ برخی از شغل ها در جهان نسبت به بقیه سخت تر و از دشواری های خاصی برخوردارند که متصدیان آنها به مراتب بیشتر از بقیه دچار مشکلات ناشی از آن مشاغل می شوند.یکی از این مشاغل پرستاری است؛ پرستاران ،کادر درمانی و کارکنان  بیمارستان ها همیشه با سختی های شغل خود دسته و‌ پنجه نرم‌ می کنند. بی خوابی،فعالیت زیاد،عمل های جراحی متعدد، مراجعین متعدد، گوشه ای از  سختی های شغل پرستاری است.

 

مجموعه بیمارستان دهدشت نیز مانند سایر بیمارستان ها با اینگونه سختی ها روبه رو هستند. البته انتقاداتی نیز به برخی از عملکردی کادر های بیمارستانی وجود دارد اما در این گزارش به برخی از مشکلات کارکنان بیمارستان از زبان آن ها می پردازیم.

 

یکی از کارکنان بیمارستان دهدشت در گفت و گو با پایگاه خبری کهگیلویه گفت : شغل پرستاری سختی های بسیار زیادی دارد که شاید در بقیه مشاغل کمتر وجود داشته باشد اما در شهرستان کهگیلویه کمتر از بقیه استان ها به فکر مشکلات کارکنان هستند. 

 

وی گفت : ماه هاست که کارکنان بیمارستان معوقات خود را دریافت نکرده و هر روز با وعده هایی که محقق نمی شوند سر میکنند. چندین بار مشکلات خود را مطرح کرده اما هیچ تاثیری  نداشته است.

 

یکی از پرستاران بیمارستان دهدشت گفت : با توجه به عدم پرداخت معوقات و همچنین جلساتی که با مدیران شبکه بهداشت گرفته شد قرار بر این بود که چند ماه قبل این معوقات پرداخت شوند اما زمان زیادی از پرداخت آخرین معوقات همه کارکنان گذشته و تا کنون هیچ پرداختی در این زمینه صورت نگرفته است.

 

وی افزود : مشکلات بیمارستان به نوبه خود خستگی های زیادی را برای ما بوجود می آورد که مشکلات مالی می تواند مزید بر علت شده و به مراتب برای عملکرد کارکنان و انگیزه آن ها اثر منفی بگذارد.

 

یکی دیگر از پرستاران بیمارستان گفت : با توجه به عدم پرداخت معوقات و وعده هایی که عملی نشد اخیرا قصد اعتصاب داشتیم که به واسطه گری و وعده های مجدد مدیران مدتی را به آن ها مهلت داده تا شاید بتوانند بخش قابل توجهی از انتظارات مالی ما را برآورده کنند.

 

وی با اشاره به مشکلات مالی خود افزود : متاسفانه با بوجود آمدن گرانی های اخیر ارزش معوقات کمتر از قبل شده و هرکس در زندگی خود با مشکلات مالی زیادی رو به روست که عدم تحقق مسائل مالی می تواند مشکل آفرین باشد.

 

امیدواریم که مسئولین مربوطه هر چه سریعتر به این مشکلات رسیدگی کنند تا این مشکل به بحران تبدیل نشود، چرا که  بیمارستان و مجموعه شبکه بهداشت از حساسیت بالایی برخوردار است و‌با جان مردم‌سر و‌کار دارد.

 

انتهای پیام/