کد خبر: 131571
آن چه در دیدار استاندار با مسئولان استان گذشت
تاکید کلانتری در برخورد با مدیران کم کار/صحبت های انتخاباتی استاندار و درخواست از نیروی انتظامی/حادثه یاسوج-چرام دلم را شکست
استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد با امام جمعه یاسوج و فرمانده نیروی انمتظامی و همچنین خانواده شهیدان حسن زاده و قدمی در یاسوج دیدار و گفت کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه معاون سیاسی، معاون اقتصادی و تعدادی از مدیران کل ستادی با حضور در محل دفتر حجت الاسلام سید علی اصغر حسینی امام جمعه شهر یاسوج با وی دیدار و گفتگو کرد.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این نشست عنوان کرد: خدا را شاکرم که توفیق خدمت به مردم این استان نصیبم شد و امیدوارم با هم اندیشی و همدلی بتوانیم در راستای توسعه استان گام برداریم.

کلانتری بیان کرد: هرگونه کم فروشی در خدمت به مردم ظلم است و به طور قطع با مدیران کم کار برخورد می شود.

وی با تاکید بر وجود ظرفیت های فراوان در استان، گفت: این مردم شایسته این محرومیت ها نیستند و با تمام وجود و اعتماد به مجموعه همکاران تلاش می کنیم که مشکلات برطرف شود.

استاندار کهگیلویه و بویر احمد با اشاره به اینکه با آداب و رسوم استان آشنایی دارد، تاکید کرد: تا آخرین نفس برای خدمت به این مردم تلاش می کنیم.

 

حجت الاسلام سید علی اصغر حسینی نیز در این دیدار با اشاره به اینکه استان قبل از انقلاب از حداقل امکانات محروم بود، ابراز کرد: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی اکنون این استان دارای مراکز آموزش عالی و پیشرفت در بخش های مختلف است.

وی بیان کرد: درست است که از عمق محرومیت ها کاسته شده ولی هنوز مشکلاتی وجود دارد و می طلبد با برنامه ریزی اصولی برای برطرف کردن این مشکلات اقدام شود و بدون شک مردم قدردان خدمتگزاران واقعی هستند.

 

********************************

فرمانده نیروی انتظامی استان و جمعی از پرسنل نیروی انتظامی با استاندار کهگیلویه و بویراحمد دیدار و گفتگو کردند.

حسین کلانتری در این نشست گفت: کهگیلویه و بویر احمد با تلاش ماموران ناجا جزو امن ترین استان های کشور است.

استاندار با بیان اینکه پست و مقام فرصتی برای خدمت به خلق است، عنوان کرد: بدون شک ماموران نیروهای نظامی و انتظامی به مراتب مسئولیت سنگین تری بر عهده دارند و می طلبد همچون فرمانده خود همیشه پای کار باشند.

کلانتری با اشاره به انتخابات پیش رو، تاکید کرد: برای برپایی هرچه بهتر انتخابات هر کدوم از ما وظایفی بر عهده داریم و انتظار می رود نیروی انتظامی ما را در این مسیر و برای مشارکت حداکثری مردم یاری کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به حادثه تصادف دردناک محور یاسوج_ چرام، بیان کرد: از دور اخبار این حادثه را پیگیری می کردم و این اتفاق واقعا دلم را شکست و آرزوی صبر برای بازماندگان این حادثه را دارم.

کلانتری با اشاره به اینکه استان در برخی زیرساخت ها از جمله راه مشکلاتی دارد، تاکید کرد: باید علاوه بر فرهنگ سازی توسط صدا و سیما، آموزش و پرورش، ارشاد، پلیس و سایر نهادهای فرهنگی برای جلوگیری از تصادفات با تمام توان زمینه رفع نقاط حادثه خیز و توسعه راه های استان را ایجاد کرد تا دیگر شاهد چنین حوادث تلخ و دردناکی نباشیم.

 ********************************

استاندار کهگیلویه و بویراحمد همچنین با خانواده شهیدان حسن زاده و قدمی در یاسوج دیدار کردند.