کد خبر: 131494
تعریف و تمجید بی سابقه علوی از معاون سیاسی/والیبال کهگیلویه و بویراحمد با کدام دستاورد از رکود خارج شد؟
والیبال در کهگیلویه و بویراحمد در سال های اخیر نمود چندانی در استان نداشته است و تیمی از استان در مسابقات مهم کشوری حاضر نبوده است و ای کاش مدیرکل ورزش و جوانان استان این مساله را بیشتر توضیح می داد که والیبال استان چه موفقیت هایی به دست آورده است که اکنون از رکود خارج شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نشست مجمع سالانه هیئت والیبال کهگیلویه و بویراحمد با حضور میرکل ورزش و جوانان استان و معاون سیاسی و امنیتی استاندار که ریاست هسئت والیبال استان را نیز بر عهده دارد برگزار شد. مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در این نشست گفت: فعالیت‌های والیبال به نحوی در حال ارتقای بیشتری است که باید بتوانیم با نمود از تیم جمهوری اسلامی ایران فرایند قهرمانی را برای خود فعال‌سازی کنیم.

 


سید محمدتقی علوی بیان کرد: ایجاد ورزش همگانی و قهرمانی برای استان کهگیلویه و بویراحمد از اولویت سازمان ورزش و جوانان است که استعدادیابی و فعالیت در سنین پایه بخش بانوان و آقایان ضروری است.

 


وی افزود: در بررسی و آنالیز ورزش و جوانان در لیست استان‌های آخر نیستیم و امروزه ظرفیت خوبی در حوزه والیبال صورت گرفته که باید از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های قانونی خود استفاده کنیم تا به ارتقای بهتری برسد.

 

محمدکاظم نظری نیز بیان کرد: سال گذشته مسابقات انتخاباتی رده نوجوانان آقایان و بانوان برگزار شد و همچنین تیم نوجوانان بانوان و آقایان استان به مسابقات کشوری اعزام شدند، مسابقات جام رمضان آقایان و بانوان، مسابقات جام باشگاه‌های استان خلیج‌فارس ویژه آقایان، مسابقات جوانان بانوان استان جهت اعزام به مسابقات کشوری، مسابقات استانی جام فجر بانوان با حضور 11 تیم از استان‌های خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد، مسابقات جام دهه فجر آقایان، دوره مربیگری درجه 3 بانوان و آقایان، مسابقات لیگ آقایان و میزبانی دور برگشت مسابقات دسته دوم کشور برگزار شد.

 

والیبال در کهگیلویه و بویراحمد در سال های اخیر نمود چندانی در استان نداشته است و با توجه به استعدادهایی که در استان وجود دارد تیمی از استان در مسابقات مهم کشوری جایگاه خاصی نداشته است و ای کاش مدیرکل ورزش و جوانان استان این مساله را بیشتر توضیح می داد که والیبال استان چه موفقیت هایی به دست آورده است که اکنون از رکود خارج شده است.

 

مواردی که ریاست هیئت والیبال استان اعلام کردند تقریبا در همه استان ها انجام می شود و خروجی های بسیار بهتری هم خواهند داشت اما خروجی والیبال در کهگیلویه و بویراحمد چیست/

 

در یک سال گذشته که محمدکاظم نظری به عنوان ریاست هیئت والیبال استان انتخاب شده است چه دستاوردهایی برای والیبال استان داشته است که مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان از آن ها تعریف و تمجید می کند؟

 

انتهای پیام/