کد خبر: 120695
امام جمعه شهرستان لنده:
مدیریت غیر حزب الهی ها باعث پیدایش چنین بی تدبیری های در جامعه شده است
امام جمعه شهرستان لنده گفت: امروز فراموشی مصالح ملی توسط برخی افراد نجومی بگیر که اصلا طعم درد مردم مستضعف را هم نمی فهمند و نمی چشند و متاسفانه در منسب های دولتی نیز گمارده می شوند برای مردم سخت است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عید فطر شهرستان لنده با آرزوی  قبولی طاعات و عبادات روزه داران در یک ماه بندگی به درگاه خداوند گفت: عید فطر پایان یک ماه بندگی و شب زنده داری است که امیدواریم در این ماه گناهان همه ما به حرمت شب های قدر بخشیده شود.

 

وی افزود:آنچه باعث محبوبیت امام راحل شد بحث مردمی بودن و دشمن ظالمین بودنش بود و مطالبه گر عدالت خواهی بود.

 

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: درس در مقابل هوای نفس و مقاومت در برابر ظلم ها و مقاومت در برابر مستکبرین نمونه های از اصول اخلاقی امام راحل بود.

 

وی تاکیدکرد: دشمنان همواره به دنبال ضربه زدن به نظام بودند که امام راحل فرمودند:پشتیبان ولی فقیه باشید تا این انقلاب از دست نااهلان مصون بماند.

 

محمودی اصل گفت:قیام ۱۵خرداد برعلیه بی عدالتی و ظلم بوده است که لازم است مسئولان ما با پدیده های اختلاس و سایر مشکلات زیاد است که ناشی از عدم توجه به وصایای امام است.

 

وی تاکیدکرد:برخی از مسئولان به دنبال اشرافیگری و فیش های نجومی خویش و فراموشی مصالح ملی هستند و ماری به قشر مستضعف نداشته و ندارند.

 

محمودی اصل گفت:مدیریت غیر حزب الهی ها باعث پیدایش چنین بی تدبیری در جامعه شده است که امروز در برخی مناسبت ها به خوبی شاهد تفکر لیبرالیسم هستیم.

 

امام جمعه شهرستان لنده گفت:عید فطر برهمه مسلمانان مبارک و امیدواریم به برکت این عید شاهد رفع مشکلات مردم باشیم و عاقبت همه ما را ختم به خیر نماید.

 

انتهای پیام