کد خبر: 117062
انتقال برخی از ادارات چرام به کهگیلویه به علت عدم تمکن مالی/هزینه های گزاف مکان های استیجاری ادارات در چرام+جزئیات
انتقال برخی ادارات چرام به شهرستان کهگیلویه باعث متحمل شدن هزینه های بالا برای شهروندان چرامی شده که مردم نیز چنین وضعیتی را قبول نمی کنند و از آن گله مندند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس وضعیت بارش های اخیر با وجود هشدار هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد و مسئولان مدیریت بحران از دیروز تاکنون به مشاهدات عینی رسیده است و به صورت پراکنده شاهد گر باران های شدید و وزش بادهای تند هستیم.

 

 

در شهرستان های گرمسیری که شدت باد و باران نسبت به شهرستان های سردسیری کمتر است،به صورت پراکنده در مناطق مختلفی نیز شاهد چنین وضعیتی بوده ایم.

 

 

 حال با شروع مراجعه ارباب رجوع به ادارات و همچنین پایان تعطیلات اداری، موانعی برای ورود آنان به ادارات برخی شهرستان ها وجود دارد که باید تا این مورد به بحران نرسیده و وضعیت مطلوبی به خود بگیرد.

 

 

 یکی از این موانع وضعیت مکانی و فضای فیزیکی ادارات است که در ایام بارندگی مانع از ورود ارباب رجوع شده یا به سختی عبور و مرور آنها میسر می شود.

 

 

برخی از ادارات شهرستان چرام چنین وضعیتی دارند که دربازدید میدانی چنین وضعیتی را مشاهده خواهید کرد.

 

 

حال ماجرا به همینجا ختم نمیشود و از طرفی مکان بسیاری از ادارات شهرستان چرام استیجاری بوده که همین امر باعث میشود ماهانه مبلغ زیادی را صرف کرایه این مکان استیجاری کنند.

 

 

همچنین برخی از ادارات این شهرستان بعلت اینکه نمایندگی هستند،احتمال انتقال آن به شهرستان همجوار وجود دارد چراکه مورد مذکور میتواند یکی از علت های مهم برای جمع آوری نمیاندگی باشد.

 

 

اداره اوقاف چرام یکی از این موارد بود که بعت عدم توانایی در پرداخت مکان استجیاری خود، باعث انتقال این اداره به شهرستان کهگیلویه شده است.

 

 

حال با انتقال این ادارات به شهرستان همجوار باعث متحمل شدن هزینه های بالا برای شهروندان چرامی شده که مردم نیز چنین وضعیتی را قبول نمی کنند و از آن گله مندند.

 

 

در پایان از مسئول شهرستان چرام انتظار داریم که چنین وضعیتی را با تذکر به مدیران مربوطه حل کرده تا عبور و مرور ارباب رجوع به سهولت صورت پذیرد.

 

انتهای پیام/