کد خبر: 115540
آیت الله ملک حسینی :
انقلاب پس از عبور از سالها فساد، تباهی و استبداد شکل گرفته است/بررسی تحولات گوناگون کشور شکوه انقلاب را نشان می دهد
آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی گفت: انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف مانند صنعت، سلامت، ورزش، فناوری، کشاورزی و تسلیهات نظامی پیشرفت خواهد کرد و به اوج شکوفایی خواهد رسید.

 نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گفت؛  انقلاب را نباید در یک خلاء فرض و تحلیل کرد، زیرا انقلاب پس از عبور از سالها فساد، تباهی و استبداد شکل گرفته است و به محض شکل گیری با همه جهات آن دشمنی شد، انقلاب را با اتقاقاتی که به همراه داشت، اگر بررسی شود به حقیقت هایی به نام تعالی و شکوه دست پیدا خواهیم کرد.

 

آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی بیان کرد: انقلاب توانست در عرصه های مختلف رتبه خود را در جهان، تفاوت خود را در گذشته و نزدیک شدن خود را با آرمان ها نشان دهد، انقلابی که در آن  برخی مدعیان فساد، تباهی و دروغ مرتکب می شدند اما خود را با انسان های پاک عبور داد و از مخمصه ها گذشت و  آینده نیز شاهد اشتباهات خواهیم بود، اما انقلاب با وجود مردم و رهبری انقلاب به پبش خواهد رفت و مانند گذشته آینده به بهترین شکل رقم خواهد خورد.

 

 

وی در پایان گفت: انقلاب در عرصه های مختلف مانند صنعت، سلامت، ورزش، فناوری، کشاورزی و تسلیهات نظامی پیشرفت خواهد کرد و به اوج شکوفایی خواهد رسید.

 

 

 

انتهای پیام/