کد خبر: 115484
فرماندار چرام خبرداد:
پیشرفت عملیات اجرایی 98درصدی تصفیه خانه سرفاریاب/آغاز عملیات واریانت جاده آب حیات با اعتبار5میلیارد تومانی
فرماندارچرام در جمع مردم سرفاریاب گفت: تصفیه خانه سرفاریاب با پیشرفتی 98درصدی در آینده نزدیک و به منظور رفع مشکل تامین آب شرب سالم و بهداشتی مردم این منطقه افتتاح و به بهره برداری خواهید رسید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرماندارچرام در جمع مردم سرفاریاب باتبرک دهه فجروتسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و بااشاره به ۱۹بهمن ۵۷گفت:مردم باپیام خود در راهپیمایی دولت موقت ونظام جمهورد اسلامی ایران را مهر تایید زدند که دموکراسی حضوری نام گرفت و رژیم پهلوی برچیده شد ونظام جمهوری که در حال حاضرچهلمین سال پیروزی ان می باشد همچنان محکم واستوار بایستد.

 

هادی فتاحی اصل عنوان کرد:برای توسعه شهر و بخش سرفاریاب برنامه های خدماتی و زیربنایی و عمرانی و نیاز سنجی باتوجه پتانسل موجود و برنامه اجرایی تولیدی کسب وکاراست .

 

وی افزود:یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب خدمات رسانی به مناطق محروم  بوده است که امروز روستاهای بالای ده خانوار ازنعمت برق برخودار هستند.

 

این مسئول در ادامه عنوان کرد:تصفیه خانه سرفاریاب به خاطر بالابردن کیفیت کار و باتوجه به اینکه ۹۸درصد کارانجام شده کار ان تمام شده است،دراینده نزدیک شاهدبهره برداری هستیم وبا افتتاح این پروژه روستاهاوشهرسرفاریاب ازنعمت اب سالم برخودار می شوند.

 

وی افزود: به برکت انقلاب اسلامی امروز بیش از ۸۰درصد روستاهای بالای ۱۵خانوار رد شهرستان چرام  از نعمت اب آشامیدنی برخودارخواهندشد.

 

رئیس شورای اداری شهرستان چرام گفت:نهضت گاز رسانی در این شهرستان  شروع شده است  و ۷ روستا مشعل آنها روشن شد  و۴ روستای دیگر هم مشکل انها حل خواهدشد و تاپایان دولت همه روستاهای بالای ۲۰خانوار از  این نعمت برخودار می شوند.

 

فتاحی اصل عنوان کرد:یکی از دغدغه های جنوب کشور و شهرستان های هم جوار واریانت آب حیات هست که با اعتبار پنج میلیارد تومانی شروع بکارکرده وتلاش داریم هرچه سریعترشاهد بهره برداری باشیم.

 

وی افزود: سرفاریاب پتانسیل خوبی دارد که در معادن می تواند کمک خوبی برای بخش داشته باشد ولی جهت ایجاد کارخانه درشهرستان و بخش به دلیل نداشتن توجیه اقتصادی امکان پذیرنیست امابرای بخشی از هزینه های تولیدمعادن گرفته می شود.

 

انتهای پیام/