کد خبر: 114713
کارگروه مشورتی مربیان سرود استان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج برگزار می شود
پیمان جمشیدی مسئول خانه سرود استان گفت: جلسه کارگروه مشورتی مربیان سرود استان به میزبانی گروه منتخب کشوری پسران خورشید در دی ماه جاری در یاسوج برگزار می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پیمان جمشیدی مسئول خانه سرود استان  گفت: جلسه کارگروه مشورتی مربیان سرود استان به میزبانی گروه منتخب کشوری پسران خورشید در دی ماه جاری در یاسوج برگزار می شود.

 
 وی در ادامه با اشاره به برگزاری نشست مشورتی سرمربیان گروه های سرود کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، در محل خانه سرود استان، گفت: تلاش ما ایجاد هماهنگی میان این افراد و گروه های سرود برای اجرای مناسب طرح 40 هزار نفری سرود انقلاب اسلامی در دهه فجر امسال است.
 
این فعال فرهنگی بیان کرد استان کهگیلویه و بویراحمد در این طرح دارای سهمیه ی هزار نفری است که در روز ۱۲ بهمن ماه همزمان با لحظه ی تاریخی ورود امام خمینی (ره) راس ساعت 9:30 صبح ، اعضای گروه های سرود بصورت همزمان به اجرای سرود خواهند پرداخت.
 
وی افزود: توجه بیشتر به رشته های پرکاربرد مانند سرود و توجه به جریان سازی این امر،  پیرو بیانات مقام معظم رهبری و ظرفیت خوب آن در کانون های فرهنگی و هنری می تواند گام موثری در اشاعه دستاوردهای انقلاب از طریق هنر باشد.
 
انتهای پیام/