کد خبر: 111544
بلوار ورودی شهرک امام علی(ع) یاسوج در چنگال تاریکی و ناامنی+تصاویر
نبود پایه برق و روشنایی مناسب دربلوار ورودی شهرک امام علی سبب نارضایتی و شکایت ساکنین این منطقه شده است و این موضوع باعث تصادفات بسیاری در شب در این منطقه شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس روشنایی کوچه ها، معابر وخیابان ها در مناطق مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد به ویژه در شهر یاسوج به عنوان یکی از مطالبات مردم محسوب می شود.

 

یکی از مؤلفه هایی که امنیت شهر در گرو آن بوده، روشنایی است، اگر این مسئله تامین نشود امنیت شهر به خطر خواهد افتاد. یاسوج به عنوان پایتخت طبیعت ایران نباید این گونه معضلات، مشکلات و تاریکی کوچه ها، و بلوارها را در معابر خود داشته باشد.

 

 

پایتخت طبیعت بودن شهر یاسوج در کشور سبب شده است که خیل عظیم گردشگران از سراسر کشور به این شهر عزیمت نموده و از آب وهوای مطلوب و جاذبه های سیاحتی و زیارتی این شهر استفاده نمایند، از این رو می طلبد که شهرداری یاسوج زیرساخت های مطلوب را در زمینه های متخلف از جمله روشنایی معابر از مطالبات برای شهروندان است اجرا نماید.

 

 

 

یکی از شهروند خبرنگاران این پایگاه اطلاع خبری با ارسال تصاویری از ورودی بلوار شهرک امام علی(ع) شهر یاسوج از نبود پایه برق و روشنایی مناسب در این منطقه ابراز نارضایتی و شکایت داشتند و این موضوع را اینگونه بیان نمودند که تصادفات بسیاری در شب در این منطقه رخ داده است و البته خودروهایی که در این منطقه پارک  می شود از دست سارقان در امان نیست.

 

 

این درحالی است که شهرداری یاسوج پیش تراقدام بهد  آسفالت نمودن جاده این بلوار کرده است، اما برای رفع معضل روشنایی در شب تاکنون اقدامی صورت نگرفته است. گویا شهرداری یاسوج و شرکت توزیع نیروی برق استان و شهرستان فقط در روز به بیرون آمده و ترد دارند.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

 
 

 انتهای پیام/