کد خبر: 110336
بسته خبری؛
آقای استاندار نیستی!/کاندیداتوری برای مجلس یا جوانگرایی؛هدف بزرگ اکبری چه بود؟/دخیل بودن میزان رضایت طوایف در عزل و نصب مدیران
مهمترین و پربازدیدترین گزارش ها و اخباری که روز گذشته بر روی خروجی صبح زاگرس قرار گرفت را می توانید در این بسته خبری مطالعه کنید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مهمترین و پربازدیدترین گزارش ها و اخباری که روز گذشته بر روی خروجی صبح زاگرس قرار گرفت را می توانید در این بسته خبری مطالعه کنید.

رئیس سازمان نوسازی مدارس عنوان کرد:

کمک 70 میلیاردی خیرین مدرسه ساز/بیشتر مشکلات در زمینه مدرسه سازی مربوط به شهرستان بویراحمد است/احداث ۱۳۵مدرسه پیش ساخته از سال ۹۴در حال اجرا است

محرابی به اجرای پروژه های مدارسه سازی با کمک خیرین مدرسه ساز اشاره کرد و گفت:در زمینه پروژه های مدرسه سازی با حضور خیرین مدرسه ساز ۶۱ پروژه در قالب ۳۱۴ کلاس درس و اعتبار ۴۵میلیارد تومان در دست اقدام است.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

***************************************************

در همایش روز کارمند در یاسوج مطرح شد:

گلایه های معاون سیاسی استاندار از طایفه گرایی در ادارات/کار به جایی می رسد که برای عزل و نصب یک مسئول می گوییم کدام طائفه رضایت دارد یا ندارد!

نظری:آسیب هایی که به دلیل قومی و قبیله ای زیاد است و سفارشات که انجام می شود اینها را خودمان رواج داده ایم، بحث طائفه گرایی در استان در حال تبدیل شدن به مصیبت است برخی از این را ما کارمندان دامن می زنیم.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

****************************************

اندرحکایات شورای شهر یاسوج؛

خداحافظی هدایت اکبری با کرسی ریاست شورا/کاندیداتوری برای مجلس یا جوانگرایی؛هدف بزرگ اکبری چه بود؟

هدایت اکبری ضمن اعلام خداحافظی از کرسی ریاست شورای شهر یاسوج ، هدف خود را میدان دادن به جوانان اعلام کرده است در حالی که گمانه زنی هایی برای حضوراو در انتخابات مجلس شنیده می شود.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

**************************************************

پیشنهاد یک رسانه برای انتشار تصاویر اجساد دو نوجوان یاسوجی!

خودمان را برای ساعتی جای خانواده هایی بگذاریم که روزها در انتظار دو فرزند خود بوده اند، فرزندانی که گوشت بدنشان بوده و چه شبها و روزها برای آسایش آنها وقت نگذاشته اند.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

*****************************************

ضعف اطلاع رسانی موثر اقدامات دولت در کهگیلویه و بویراحمد صدای مجری مشهور کهگیلویه و بویراحمدی را درآورد/احمدی گمنام ترین استاندار تاریخ استان!+تصویر

بعضی افراد هستند که اخبار را از طریق #فضای_مجازی (راست یا دروغ) پیگیری میکنند اما نیاز هست #روابط_عمومی استانداری که متاسفانه خبرهاش را کمتر میبینم دراین زمینه قدم یا قدمهایی بردارند.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

***********************************************

انتهای پیام/ب