گروه: اخبار استان خبر: 99925 / تاریخ انتشار : 1396/4/28 ساعت : 18:53

اعتراض بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد به عدم پرداخت مطالبات/بازنشستگان؛ مسؤولان دانشگاه می‌گویند صندوق بازنشستگی خالی است

جمعی از پرسنل بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات خود در مقابل استانداری تجمع کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از فارس، قطار تجمعات و اعتراضات به عدم پرداخت مطالبات این بار به بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد رسید و جمعی از این افراد امروز چهارشنبه در مقابل استانداری تجمع کردند و خواستار پرداخت مطالبات خود شدند.

یکی از این افراد به نمایندگی از سایرین در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: پرسنل بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی 160 نفر هستند که مطالبات سال‌های 95 و 96 آنها پرداخت نشده و برای گرفتن مطالباتمان به صورت حضوری، شفائی، از طریق نامه‌نگاری و به صورت فردی و گروهی به دانشگاه مراجعه کردیم اما جوابی مناسبی از مسؤولان دانشگاه نشنیدیم.

وی ادامه داد: مطالبات بازنشستگان از اول فروردین سال 95 تاکنون پرداخت نشده که مسؤولان دانشگاه در جواب می‌گویند صندوق بازنشستگی خالی است.

این بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی با بیان اینکه از سخنان دو پهلوی مسؤولان دانشگاه خسته شده‌ایم، افزود: امیدواریم مسؤولان استان صدای ما را بشنوند و برای رفع این مشکل قدمی بردارند.

یکی دیگر از این افراد در ادامه بیان کرد: ما هم سال‌ها برای دانشگاه و استان زحمت کشیدیم و حالا که بازنشسته شدیم انتظار داریم مسؤولان مطالبات ما را به موقع پرداخت کنند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.