گروه: اخبار استان خبر: 99709 / تاریخ انتشار : 1396/4/21 ساعت : 23:19
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه مطرح کرد:

اجرای طرح هجرت سه در 12 مدرسه شهرستان کهگیلویه

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه گفت: طرح هجرت 3 در 12مدرسه شهرستان کهگیلویه با حضور 420 دانش آموز بسیجی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه، سعید برومندزاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه در افتتاحیه اردوهای طرح هجرت ۳ این شهرستان گفت: طرح هجرت 3 با همکاری آموزش و پرورش در 12 مدرسه شهرستان کهگیلویه با حضور 420 دانش آموز بسیجی برگزار می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه ادامه داد: اجرای طرح هجرت 3 موجب بهسازی و شاداب سازی مدارس و همچنین موجب رشد اجتماعی، فرهنگی و حس مشارکت جویی و مسئولیت پذیری در دانش آموزان می شود.

دهدشت

وی گفت: 12 مدرسه در قالب طرح هجرت بهسازی، رنگ آمیزی،مرمت و شاداب سازی می شوند.

برومندزاده افزود: تعداد 6 مدرسه در سطح شهردهدشت و 6 مدرسه در سایر بخش های شهرستان کهگیلویه مشمول اجرای طرح گشته و تعداد 420 نفر دانش آموز داوطلب بسیجی نیز در اردوی جهادی طرح هجرت 3 شهرستان کهگیلویه مشارکت دارند.

وی اضافه کرد: اجرای این طرح ها در راستای کمک به زیرساخت های آموزشی، غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و با بهره گیری از روحیات بسیجی می تواند زمینه مناسبی را برای احساس مسئولیت و روحیه کار و تلاش در میان دانش آموزان به وجود آورد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه عنوان کرد: اگر این طرح ها به صورت اصولی و مناسب بهره برداری شود علاوه بر فراهم نمودن زمینه فراگیری مهارت، شخصیت اجتماعی و مسئولیت پذیری نیز در بین آنها ارتقا می یابد.

برومند زاده گفت: طرح هجرت3 طرحی متعالی ومعنوی با هدف غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در عرصه های مختلف و گوناگون است که در تعطیلات تابستان برگزار می شود و در ایجاد زمینه های  روحیه جهادی، خودباوری نشاط و شادابی بسیار موفق بوده است.

 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.