گروه: اخبار استان خبر: 99698 / تاریخ انتشار : 1396/4/21 ساعت : 13:46
اظهارات جالب بانوان گچسارانی درباره حجاب/

نسخه شفابخش جامعه از نظر بانوان گچسارانی + فیلم

بانوان گچسارانی معتقدند که حجاب و عفاف به نوعی نسخه شفابخش فرهنگ جامعه و مصون بودن آن از توطئه های دشمنان است که رشد و بالنگی کشور در تمام عرصه های فرهنگی، اقتصادی ، سیاسی و امنیتی تنها با رعایت حجاب و عفاف امکان پذیر است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛به نقل ازپایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،حجاب و عفاف، بانوان همواره تضمین کننده امنیت اخلاقی در جامعه و سدی در برابر توطئه های دشمنان فرهنگ و اعتقادات این ملت بوده است.

درگفت و گو با تعداد از بانوان گچسارانی،آنها به اثرگذاری حجاب و عفاف در تحکیم بنیان خانواده ها و نیز سلامت جامعه تاکید کردند و معتقد بودندکه حجاب بانوان نقش عمده ای در فرهنگ جامعه خواهد داشت و این موضوع باید برای جوانان تبیین شود تا به سمت حجاب روی بیاورند.

آنها درادامه بر این باوربودند که حجاب و عفاف به نوعی نسخه شفابخش فرهنگ جامعه و مصون بودن آن از توطئه های دشمنان است که رشد و بالنگی کشور در تمام عرصه های فرهنگی، اقتصادی ، سیاسی و امنیتی تنها با رعایت حجاب و عفاف امکان پذیر است.

به هرحال اهمیت آرامش اخلاقی در جامعه بر کسی پوشیده نیست و وجود عفاف و حیاء در بین آحاد جامعه ایرانی- اسلامی از مدت ها پیش تضمین کننده این امنیت در سطح جامعه بوده است که برای حفظ روند رو به رشد و توسعه همه جانبه کشور، باید هم چنان، امنیت اخلاقی برقرار باشد.

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.