گروه: اخبار استان خبر: 99669 / تاریخ انتشار : 1396/4/20 ساعت : 15:39
به مناسبت هفته بهزیستی:

مرکز توان بخشی معلولان زیر14سال در لنده افتتاح می شود

رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده از افتتاح پروژه ها و برنامه ها و همچنین اجرای برنامه های مختلف هفته بهزیستی در این شهرستان خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، نورعلی کاظمی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، ضمن گرامیداشت هفته بهزیستی برنامه‌های این اداره را تشریح کرد.

وی افزود: سازمان بهزیستی با توزیع خدمات متنوع میان مددجویان و افراد تحت حمایت خود هموراه به دنبال رفع مشکلات مددجویان است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده تصریح کرد: مهمترین عناوین برنامه های هفته بهزیستی برگزاری نشست خبری با اصحاب رسانه، دیدار با امام جمعه، دیدار با فرماندار، راه اندازی نمایشگاه توانمندی های معلولان تحت پوشش، سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه،دیدار و سرکشی از خانواده های مددجویان، افتتاح یک واحد صنفی که با تسهیلات قرض الحسنه اداره بهزیستی شهرستان لنده راه اندازی شده است را از مهمترین برنامه های هفته بهزیستی در لنده خواهد بود.

وی تاکید کرد: در بحث ساخت مسکن معلولین نیاز شاهد افتتاح نمادین یک باب ساختمان دومعلولی به نمایندگی از چندین طرح با اعتباری بالغ بر 40میلیارد ریال در شهرستان لنده با حضور مسئولان استانی و شهرستانی خواهیم بود.

کاظمی اظهارکرد: به منظور ارائه خدمات حمایتی بیشتر به جامعه معلولان در هفته بهزیستی شاهد افتتاح مرکز توان بخشی وآموزش کودکان ذهنی زیر14سال با حضور مسئولان استانی و شهرستانی خواهیم بود که کمک زیادی به خانواده ها دارای معلولین زیر 14خواهد کرد.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده خاطر نشان کرد: عمده ترین فعالیت این سازمان در حوزه پیشگیری از معلولیت ها و آگاه سازی عمومی جامعه از طریق کلاس های آموزشی و همایش های مختلف در طول سال است.

کاظمی اظهارکرد: یکی از مهمترین اهداف سازمان بهزیستی در بحث توانمند سازی و اشتغالزایی مددجویان است که با فراهم نمودن زمینه حضور مددجویان در دوره های فنی و حرفه ای و اعطای تسهیلات قرض الحسنه زمینه اشتغال آنان فراهم خواهد شد.

انتهای پیام/م

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.