گروه: اخبار استان خبر: 99640 / تاریخ انتشار : 1396/4/19 ساعت : 19:54
مدیرکل بازرسی استانداری در بازدید از بیمارستان دهدشت مطرح کرد

ارائه خدمات بهینه به بیماران و اتخاذ تدابیر لازم برای رفع معضلات درمانی در اولویت قرار بگیرد

مدیرکل بازرسی استانداری در بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت با بیان اینکه، ارائه خدمات بهینه به بیماران همراه با اتخاذ تدابیر لازم برای رفع معضلات درمانی در اولویت قرار بگیرد، خاطرنشان کرد: این امر مستلزم توجه مدیران، پرسنل و پزشکان این بیمارستان است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از پایگاه خبری تحلیلی کهگیلویه، مدیر کل بازرسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد امروز با حضور  در بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت از روند پذیرش و رسیدگی و ارائه خدمات به مراجعان این بیمارستان بازدید کرد.

محمود مؤمن‌نسب  ضمن ارزیابی خدمات رسانی این مرکز به بیماران، از بخش های مختلف این بیمارستان را از جمله آزمایشگاه، بخش رادیولوژِی و سونوگرافی، زایشگاه ،اتفاقات و بخش جراحی عمومی را سرکشی کرد.

وی، با بیان اینکه، امکنات و ارائه خدمات این بیمارستان مطلوب است، اضافه کرد: این امر نتیجه تلاش پرسنل و زحمات مدیریت می باشد.

مومن نسب با بیان اینکه، ارائه خدمات بهینه به بیماران همراه با اتخاذ تدابیر لازم برای رفع معضلات درمانی در اولویت قرار بگیرد، خاطرنشان کرد: این امر مستلزم توجه مدیران، پرسنل و پزشکان این بیمارستان است.

وی، ابراز رضایت بیماران را نتیجه نتیجه مدیریت علمی و مسؤولیت‌پذیری ریاست بیمارستان دانست و گفت:  خدمت صادقانه و تلاش شبانه روزی مولایی فر ریاست بیمارستان در خدمت بعه مردم، قابل ستایش است.

مدیر کل بازرسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این بازدید با جمعی از از پرسنل ، مراجعه‌کنندگان، بیماران به گفتگو پرداخته است.

مومن نسب تذکرات لازم در جهت تسهیل روند خدمت رسانی بهتر به بیماران را گوشزد کرده است.

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.