گروه: اخبار استان خبر: 99577 / تاریخ انتشار : 1396/4/16 ساعت : 19:01

تخلف فرزند یکی از مسئولان استانداری کهگیلویه و بویراحمد در جلسه کنکور

هنوز دلایل این داوطلب شرکت کننده که فرزند یکی از مسئولان بلند پایه استان هست، مشخص نشده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، ساعت هوشمند فرزند یکی از مسئولان استانداری کهگیلویه و بویراحمد در یکی از حوزه های امتحانی کنکور سراسری امروز صبح، ضبط شد.

 این موضوع در حالی اتفاق افتاد که بردن هر گونه وسیله ذخیره ساز هوشمند به محل جلسات کنکور سراسری ممنوع است.
 
طبق گفته منبع آگاه، این مورد در پایان جلسه امتحانی امروز توسط مسئول آموزش یکی از دانشگاه های استان و مراقبین حاضر صورتجلسه شده است.
 
 هنوز دلایل این داوطلب شرکت کننده که فرزند یکی از مسئولان بلند پایه استان هست، مشخص نشده است. اما انتظار می رود این موضوع توسط مراجع ذی ربط پیگیری شود تا به یک باب در بین برخی افراد تبدیل نشود.
 
 از امروز صبح شنیده ها و اخبار  رد و بدل شده درگروه های مجازی حاکی از این بود که در جلسه کنکور_سراسری ساعت هوشمند فرزند یکی از مسئولان دولتی بلند پایه استان که به صورت غیرقانونی به داخل محل یکی از حوزه های امتحانی برده شده بود، با هوشیاری مسئولین حراست دانشگاه در هنگام بازرسی از وی گرفته می شود.
 
اگر این موضوع صحت داشته باشد، مشخص می شود که وی از این ابزار برای در آوردن پاسخ سولات کنکور_سراسری  استفاده می کرده است یا اینکه سوالات را در اختیار داشته است، موضوعی که مهمتر از بردن ساعت هوشمند به محل آزمون است و در صورت صحت موضوع جایگاه آن مسئول دولتی هم باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. جالب توجه آنکه این مسئول دولتی(یکی از مسئولین استانداری) در همان حوزه امتحانی حضور داشته است.
 
حاشیه ها
 
سفر نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش در کهگیلویه و بویراحمد به تهران و حضور نداشتن در روزهای برگزاری کنکور در استان
 
طبق برخی شنیدها سیاوش باقری نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش در کهگیلویه و بویراحمد که امروز در گفت و گو با برخی رسانه ها این تخلف در کنکور سراسری را تکذیب کرده است خود در تهران به سر می برد و در یاسوج حضور نداشته است.
 
طبق برخی شواهد در یکی از دانشگاه های محل برگزاری کنکور در یاسوج برخی عوامل برگزار کننده خود در محلی که فرزندان کنکوری انها امتحان داشتند نسبت به فرایند برگزاری این آزمون اقدام کرده اند.
 
این درحالی است که حضور عوامل برگزاری در محلی که فرزندان آنان باید امتحان کنکور دهند طبق قانون ممنوع است.
 
انتهای پیام/200
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.