گروه: اخبار استان خبر: 99520 / تاریخ انتشار : 1396/4/15 ساعت : 08:24
مدیر آموزش و پرورش شهرستان لنده خبرداد:

رقابت750 داوطلب کنکور سراسری در شهرستان لنده/خانواده ها دغدغه ای وسایل خنک کننده نداشته باشند

مدیر آموزش و پرورش شهرستان لنده از رقابت750 داوطلب در پنج گروه آزمایشی کنکور در روزهای پنج شنبه و جمعه در این شهرستان خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، علی جاودان در جمع اصحاب رسانه ضمن تبریک روز قلم و با گرامیداشت یادو خاطره سیدشهیدان اهل قلم شهید سید مرتضی آوینی اظهارکرد: قلم جوهره و کالبد زمان است که دارای ارزش و مسئولیت های فراوانی در جامعه است.

وی افزود: ایرانیان در جشن تیرگان همیشه کاتبان و نویسندگان را گرامی می داشتند و در دین اسلام نیز به خصوص در قرآن از قلم یاده کرده و همه را به قلم سوگند داده است که در ادامه آن و از زمان حیات طیبه انقلاب اسلامی نیز قلم نقش خویش را به درستی ایفا کرده است.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان لنده تصریح کرد: کنکور یک فرآیند علمی است که نتیجه 13سال تلاش و درس خواندن ها و دغدغه خانواده ها را مشخص خواهد کرد.

وی تاکیدکرد: امسال بیش از 750دواطلب با همدیگر در پنج گروه آزمایشی ریاضی وفیزیک، تجربی، زبان، هنر و علوم انسانی با همدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

جاویدان اظهارکرد: از تعداد 750نفر داوطلب در شهرستان لنده تعداد24داوطلب پسر و یک داوطلب دختر در رشته ریاضی و فیزیک، تعداد55داوطلب پسر و79 داوطلب دختر در رشته علوم انسانی، تعداد5داوطلب پسر و 16 داوطلب دختر در رشته هنر، تعداد244داوطلب پسر و 299 داوطلب دختر در رشته علوم تجربی و تعداد15داوطلب پسر و 10 داوطلب دختر در رشته ریاضی و فیزیک با همدیگر در روز های پنج شنبه و جمعه صبح و عصر در کنکور شرکت خواهند کرد.

وی در خصوص دغدغه خانواده ها در رابطه با وضعیت سرمایشی حوزه های کنکور گفت: با تدابیر صورت گرفته و برابر هماهنگی ها و همکاری های ادارات برق، شهرداری و شبکه بهداشت و درمان این دغدغه خانواده های به طور100درصد رفع گردید و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان لنده تصریح کرد: انتظار داریم شهروندان در زمینه کاهش مصرف برق در دو روز برگزاری کنکور نهایت همکاری را با اداره برق داشته باشند.

انتهای پیام/م75

 

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.