گروه: اخبار استان خبر: 99086 / تاریخ انتشار : 1396/4/2 ساعت : 08:58
در آستانه روز جهانی قدس/

مردم استان به کمپین تغییر عکس پروفایل تلگرام، وات ساپ و اینستاگرام در حمایت از مردم مظلوم فلسطین می پیوندند

در آستانه روز جهانی قدس، مردم استان به کمپین تغییر عکس پروفایل تلگرام، وات ساپ و اینستاگرام در حمایت از مردم مظلوم فلسطین می پیوندند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در سال 1358 آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز قدس معرفی کردند تا مسلمانان جهان با شرکت در راهپیمایی این روز، همبستگی خود برای دفاع از ملت مظلوم فلسطین و حقوق قانونی آنها را به نمایش بگذارند.

راهپیمایی روز قدس امسال، روز جمعه دوم تیر 96 ، بیست و هشتم ماه مبارک رمضان 1438 هجری قمری همزمان در 900 شهر ایران اسلامی و 80 کشور دنیا، از ساعت 11 صبح در میدان هفتم تیر به سمت خیابان طالقانی و مصلی امام خمینی (ره) شهر یاسوج برگزار می شود.

حضور در راهپیمایی روز قدس، اعلام حمایت از جنبش مقاومت اسلامی

ملت بزرگ، مومن و انقلابی ایران؛ امسال در حالی به استقبال آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس می رویم که هم در سطح داخلی و هم در سطح منطقه ای و بین المللی تحولات مختلفی را تجربه کرده ایم:

در همین راستا مردم غیور و ولایت مدار استان کهگیلویه و بویراحمد در آستانه این روز تاریخی و بزرگ تصاویر پروفایل شبکه های اجتماعی خود را همانند تلگرام، وات ساپ، اینستاگرام را به عکس زیر تغییر دهند.

انتهای پیام/200
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.