گروه: اخبار استان خبر: 99053 / تاریخ انتشار : 1396/4/1 ساعت : 08:22
گزارش خبری

مسجد امام حسین(ع) روستای سربیشه دیشموک نیازمند توجه مسئولان و مساعدت خیران+تصاویر

این مسجد هم اکنون فاقد حیاط ، سرویس بهداشتی، انبار، سیستم های گرمایشی و سرمایشی بوده که نیازمند کمک مالی و همت مسؤلین متولی امر اداره اوقاف و خیرین می باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از پایگاه خبری تحلیلی کهگیلویه،  دهیار روستای سربیشه، ضمن تقدیر و تشکر از مسولین شهرستانی و استانی و بخشدار دیشموک که همیشه پیگیر مشکلات بخش و روستاها بوده است، گفت:  الحق مشکلات بخش با روی کار امدن وی؛ یکی پس از دیگری برطرف شد.

علی رامین دهیار روستای سربیشه تصریح کرد: مسجد امام حسین (ع)روستایی سربیشه علیا توسط گروه جهادی وکمک های مردمی ساخته شده است.

وی اضافه کرد: این مسجد هم اکنون فاقد حیاط ، سرویس بهداشتی، انبار، سیستم های گرمایشی و سرمایشی بوده که نیازمند کمک مالی و همت مسؤلین متولی امر اداره اوقاف و خیرین می باشد.

از مسولین و کسانی که می توانند اقدامی جهت برطرف شدن نواقصات این مکان مقدس نمایند درخواست مساعدت مالی جهت تکمیل این مکان مقدس،  می شود.

با شماره iهمراه ۰۹۱۷۷۴۴۱۷۰۳ علی رامین دهیار روستایی سربیشه تماس حاصل نمایید.

روستایی سربیشه علیا در ده کیلومتری شهر دیشموک از توابع کهگیلویه قرار دارد ودر مسیر ارتباطی بیش از بیست روستا و جاده خوزستان واقع شده است و قریب چهارصد نفر جمعیت دارد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.