گروه: اخبار استان خبر: 98742 / تاریخ انتشار : 1396/3/24 ساعت : 12:40

شهید کهگیلویه وبویراحمدی از آبادان تا اهواز + عکس

شهید آشوغ در تاریخ 24خرداد84 در سن 76 سالگی در بیمارستان مهر اهواز به علت «پنومونی» و «سپتی سمی» اعضای بدن به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از  پایگاه خبری تحلیلی چرام، انقلاب اسلامی با همه انقلاب هایی که در تاریخ ثبت شده فرق دارد و دلیل اضمحلال انقلاب سایر کشورها می توان به انسان محوری بجای خدا محوری بودن این انقلاب ها اشاره کرد

 

شهدا کسانی که انقلاب کردند در دفاع مقدس مسیر انقلاب را حفظ کردند. در دفاع مقدس به خودباوری رسیدیم و دستاوردهای امروز نظام حاصل فداکاری و ایثار شهیدان است.

 

شهید علی آشوغ در نهم آبان ماه سال 1306 در روستای خونگاه از توابع بخش دروهان بویراحمد به دنیا آمد.

 
شهید علی آشوغ  به علت مشکلات خانواده نتوانست به مدرسه رود و تحصیل نماید و امورات زندگی خود را به کار کشاورزی و و به کمک افراد خانواده انجام می داد. وی دارای سه همسر بوده است که همسر اول فوت نموده است . ایشان دارای 6 فرزند می باشد.

http://choram.ir

شهید آشوغ در تاریخ 5دیماه65 در منطقه آبادان در عملیات کربلای 5 در اثر بمباران هوایی به علت اصابت ترکش به فک و دندان، سر و دهان، گوش و کتف راست و چپ و هر دوپا و همچنین هر دو چشم مجروح شدید شد که مدت زیادی در بیمارستان بود و به علت جراحات زیاد با درصد از کارافتادگی جانباز 70درصد تشخیص داده شد.

خانواده ایشان در آبادان سکونت داشتند پس از مدتی به یاسوج عزیمت کردند. 

http://choram.ir

شهید در تاریخ 24خرداد84 در سن 76 سالگی در بیمارستان مهر اهواز به علت «پنومونی» و «سپتی سمی» اعضای بدن به درجه رفیع شهادت نائل آمدند. 

اگر میخواهیم آینده ای درخشان داشته باشیم باید حافظ ارزش های اسلامی باشیم ، نقش آفرین این ارزش ها شهیدان هستند. شهدا به درجه ای از معنویت رسیدند که در جوار رحمت الهی برای خود جایگاهی ارزشمند به دست آوردند.

انتهای پیام/خ

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.