گروه: اخبار استان خبر: 98672 / تاریخ انتشار : 1396/3/22 ساعت : 14:43
مدیرکل بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد :

برای شروع پروژه مرکز توانبخشی در استان فرصت سوزی شده است

مدیرکل بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه کلنگ ساخت مرکز توانبخشی در استان 10 سال قبل زده شد، گفت: برای شروع و بهره‌برداری از این پروژه مهم، فرصت‌سوزی شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سید منصور موسوی در جمع خبرنگاران با اشاره به کلنگ ساختمان مرکز توانبخشی در استان افزود: پیشرفت فیزیکی مجتمع توانبخشی جانبازان رضایت بخش نیست و تاکنون تنها 12درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی عنوان کرد: امیدوار هستیم که با حمایت‌های استاندار  بتوانیم مرکز توانبخشی ایثارگران و جانبازان را آغاز کنیم.

مدیرکل بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه بالای ٧٠درصد استان‌ها مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار راه‌اندازی شده است  گفت: در این راستا تاکنون تنها استانی هستیم که با توجه به دستور مستقیم وپیگری استاندارو نماینده محترم ولی فقیه ،معاون رییس جمهور وریاست عالی بنیادمجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار در استان راه‌اندازی نشده است.

موسوی خانواده‌های شاهد و ایثارگر را گوهری ناب و اسوه ایثار خواند و اضافه کرد: یادمان نرود که هر چه داریم به برکت خون شهدا و ایثار رزمندگان به دست آمده است پس وظیفه همه ماست تا با ارج نهادن به مقام والای شهدا و ایثارگران وجودشان را قدر بدانیم و برای آرامش و آسایش آنان اهتمام ورزیم.

وی ادامه داد: مراکز فرهنگی ورزشی و توانبخشی براساس مصوبه مجلس و اعتبارات عمرانی در نظر گرفته شده که با توجه به دستور ویژه استانداروپیگیری روزانه خانواده های معظم شهدا وایثارگران از سازمان برنامه وبودجه درخواست اعتبار موردنیاز را داریم.

مدیرکل بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد در پایان گفت: امیدواریم با بهره‌برداری از این پروژه مهم فرهنگی و رفاهی علاوه بر ایجاد رفاه و آرامش برای جامعه ایثارگران زمینه استفاده آحاد مردم از این مجتمع فراهم شود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.