گروه: اخبار استان خبر: 98421 / تاریخ انتشار : 1396/3/15 ساعت : 13:53
رئیس شورای اسلامی شهرلنده:

سرآغاز شکوفایی انقلاب اسلامی ازقیام خونین 15خرداد سرچشمه گرفته است

رئیس شورای اسلامی شهرلنده گفت: بدون شک حوادث و جریانات قبل از انقلاب از مهمترین نقطه سرآغاز یعنی قیام خونین 15خرداد سرچشمه گرفته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، غلام محمد مونه زاده ضمن گرامیداشت یادوخاطره بنیانگذارانقلاب اسلامی و قیام خونین 15خرداد اظهارکرد: رجعت امام خمینی(ره) شوک سنگینی برای ملت همیشه داغدار ایران بود ولی انتخاب مقام معظم رهبری توانست در این سال ها راه و یاد امام را برای همیشه زنده و جاوید نگه دارد.

وی افزود: انقلاب اسلامی از ابتدای آغاز خود دست خوش حوادث تلخ و شیرینی بوده است که لحظه لحظه آن آغشته به خون جوانانی است که برای حفظ آن از همه هستی خویش گذشتند تا انقلاب جاودان بماند.

رئیس شورای اسلامی شهر لنده تصریح کرد: بدون شک حوادث و جریانات قبل از انقلاب از مهمترین نقطه سرآغاز یعنی قیام خونین 15خرداد سرچشمه گرفته است.

وی تاکیدکرد: قیام خونین مردم در روز 15خرداد سال 1342درحقیقت اولین جرقه بیداری ملت در در پیوند عمیق دین  با سیاست بود که با هوشیاری و بصیرت ملت رقم خورد.

مونه زاده اظهارکرد: خلق حماسه های مختلف از سوی ملت ایران بعد از قیام خونین 15خرداد نشان از افزایش بصیریت و هوشمندی ملت ایران در تبعیت از کلام نافذ ولایت فقیه است.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/7044

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.