گروه: اخبار استان خبر: 97943 / تاریخ انتشار : 1396/3/2 ساعت : 08:56
با صدور حکمی از سوی رئیس بازرسی دانشکده علوم پزشکی بهبهان صورت گرفت

انتصاب یکی از جوانان دیشموک به سمت امور بازرسی شبکه بهداشت و درمان شهرستان آغاجاری+عکس

سید حسین موسوی مطهر یکی از جوانان خوش آتیه‌ی دیشموک به سمت امور بازرسی ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات شبکه بهداشت و درمان شهرستان آغاجاری، منصوب شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سید حسین موسوی مطهر یکی از جوانان خوش آتیه‌ی دیشموک به سمت امور بازرسی ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات شبکه بهداشت و درمان شهرستان آغاجاری، منصوب شد.

موسوی مطهر دارای مدرک کارشناسی مهندسی بهداشت محیط از دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و تاکنون مسئولیت های زیادی از جمله سمت های دبیرکانون شهدا، نماینده دانشجویان شاهدوایثارگر و معاونت دفاع مقدس بسیج دانشجویی را بر عهده داشت.

سید حسین موسوی مطهر که قبل از این به عنوان کارمند بازرس بهداشت محیط مشغول به کار بود، هم اکنون  به پیشنهاد ریاست بازرسی ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات دانشکده علوم پزشکی بهبهان و توسط سرپرست شبکه بهداشت و درمان آغاجاری، به سمت امور بازرسی ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات شبکه بهداشت و درمان شهرستان آغارجاری منصوب شد.

گفتنی است آئین معارفه فردا سه شنبه برگزار می شود.

 انتصاب شایسته سید حسین موسوی مطهرجوان خوش آتیه‌ی دیشموک به سمت امور بازرسی شبکه بهداشت و درمان شهرستان آغاجاری را تبریک گفته و سلامتی و موفقیت در همه‌ی عرصه های زندگی را برای وی از خداوند منان، آرزو داریم.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.