گروه: اخبار استان خبر: 87702 / تاریخ انتشار : 1396/2/24 ساعت : 08:20
استاد دانشگاه شیراز در جمع حامیان رئیسی در یاسوج:

دولت یازدهم از کدام عزت حرف می زند/ دغدغه اصلی آقای رئیسی اشتغال جوانان است

استاد دانشگاه شیراز ابراز کرد: متأسفانه چیزی که امروز این دولت به عنوان عزت از آن دم می زند زلت است و آن هم دیپلماسی زلیلانه.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،محمد جواد عسکری در جمع حامیان ستاد حجت الاسلام رئیسی در یاسوج به وعده های پوچ و توخالی دولت یازدهم در موضوع بازگشت عزت اشاره کرد و گفت: دولت یازدهم از کدام عزت حرف می زند.

وی با بیان اینکه این آقایان غیر از دروغ پردازی و تهمت به منتقدان چیزی بلد نیستند، بیان کرد:مگر فاجعه منا، جده و لخت کردن ناموس ایرانی در فرودگاه گرجستان را این آقایان عزت می دانند.

استاد دانشگاه شیرازابراز کرد: متأسفانه چیزی که امروز این دولت به عنوان عزت از آن دم می زند ذلت است و آن هم دیپلماسی ذلیلانه و زانو زدن وزیر خارجه ما در برابر امیر مست کویت.

عسکری به عرصه انتخابات و حساس بودن این انتخابات در برهه کنونی اشاره کرد و گفت: امروز باز هم صحنه ای از عاشورا را می بنیم که حق و باطل در جلوی هم ایستاده اند و که خواص  در این زمینه باید مواظب باشند وگرنه سلیمان بن صرد خزایی ها هرگز نمی توانند به یاری امام بیایند.

وی با بیان اینکه خواص امروز حرف اول را در انتخاباب می زنند، بیان کرد: امروز دیگر نباید مثل سلیمان بن صرد خزایی تردید داشت بلکه باید حسینی وار در صحنه ماند .

این استاد دانشگاه با تأکید بر اینکه دولت از کدام وعده عمل کرده سخن می گوید، بیان کرد: دولت یازدهم غیر از کوچک کردن سفره مردم، ایجاد تورم، ، بیکاری و تعطیلی کارخانه و رشد نقدینگی کدام کارمفید را انجام داده است که از ان دفاع می کند.

عسکری با انتقاد از سخنان برخی از آقایان در مناظره  که هر روز می گویند ما سایه جنگ را از سر این کشور برداشتیم، بیان کرد: کدام سایه جنگ را می گویند، سایه جنگ را این مردم با عزت شهیدان و مدافعان حرم برداشتند نه شعارها و برجام های ذلیل شده شما، این مردم بودند که دشمن را به عقب راندند نه بله قربان گویی شما در برابر کداخدایتان.

وی با بیان اینکه دولت یازدهم امروز با هر وسیله ای بدنبال رأی جمع کردن است حتی با تهدید مردم،گفت: شواهد حاکی از آن است که این دولت 450هزارمیلیارد تومان را هزینه های انتخاباتی و رأی جمع کردن ها با امیال مختلف از وام های 10 میلیونی به دهداران تا پخش پول بین مردم کرده است.

این فعال فرهنگی بیان کرد: اطلاعات دقیقی داریم که بخشداریها و فرماندرایها را با تمام جدیت پای کارآورده اند تا بتوانند با هر طریقی نتیجه انتخابات را به نفع خود رقم بزنند.

عسکری با بیان اینکه حتماً تخلفات عمده ای از سوی این آقایان در انتخابات به وقوع خواهد پیوست، بیان کرد: ما به این آقایان خواهیم گفت مردم بیدارند و نخواهند گذاشت  رأی آنها را برای به قدرت رسیدن شما ضایع شود.

وی با انتقاد از رویه دولت روحانی در چهار سال اخیر گفت: یکی از دلایل فساد مبارزه نکردن با نزدیکان و مدیریت های طولانی از اول انقلاب تا به الان است و اگر نگاهی اجمالی به این دولت بیاندازیم خواهیم فهمید که نیمی از وزرای این دولت از اول انقلاب تا به حالا پست داشته اند .

عسکری با بیان اینکه مدیریت طولانی مدت فساد به همراه دارد، گفت:متأسفانه این دولت،دولت پیرمردها است و جوان ها در آن جایی ندارند ، این تفکرات ضربه به بدنه نظام و اشتغال جوانان است.

وی  به مبارزه بسیجیان ولایت مدار در برابر دشمن اشاره کرد و گفت: دشمن امروز مغلوب  قدرت نمایی بسیجیان و جوانان ولایت مدار این مملکت شده است و می داند سه رکن اصلی این انقلاب مهدویت، ولایت و شهادت است پس امروز به دنبال از این بردن این تفکرات است.

این فعال سیاسی بیان کرد: ما برای قدرت نمی جنگیم بلکه برای مستضعفین و مردم می جنگیم و می خواهیم تغییر به نفع مردم و برای مردم باشد نه برای منافع حزبی و شخصی که امروز برخی از آن دم می زنند.

عسکری با بیان اینکه هیچ نقطه سیاهی در پرونده آقای رئیسی نیست و همه این آقایان از آن اطلاع دارند، گفت: رئیسی مخزن اسرار این انقلاب است و اگر می خواست می توانست در مناظره سوم مانند برخی که بی ادبانه به این شخصیت توهین کردند همه را بگوید اما ادب و شخصیت این مردم بزرگ نگذاشت پرده ها گشوده شود.

وی به توهین های برخی از نامزدها به آقای رئیسی اشاره کرد و گفت: کسانی که به رئیسی تهمت زدند بدانند که مردم از فساد های نزدیکان آنان باخبرند و مردم می دانند که کدام شخص می تواند بافساد مبارزه بکند.

این استاد دانشگاه به شعارهای توخالی این آقایان در عرصه های سیاسی نیز اشاره داشت و گفت: به آقایان می گوییم اگر قدرت بسیجیان خمینی و مدافعان حرم نبود امروز این آقایان جرأت نداشتند از برجام و آن قرارداد های ننگین سخن به میان بیاورند.

عسکری به فساد های وزارت خانه های دولت یازدهم اشاره کرد و گفت: آقای روحانی بگوید وزرای میلیاردی در این دولت از آخوندی گرفته تا نعمت زاده این پولها را از کجا آورده اند آیا از جیب مردم برنداشته اند ، آیا از بیت مال و حقوق جوانان این مرز و بوم برنداشته اند.

وی با بیان اینکه این آقایان امروز بجای نگاه به داخل نگاهش به بیرون از مرزهاست، گفت: مگر همین اقای نعمت زاده سرمایه گذاریهای 15شرکت خصوصی اش را در بیرون از کشور دنبال نمی کند.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه آقای رئیسی شعارش و گفتارش همیشه مبارزه با فساد بوده است، بیان کرد:مردم امروزنگرانندکه چرا این همه فساد در کشوررخ داده ، چرا کارخانه ها تعطیل شده و  چرا چرخ زندگی آنها نمی چرخد.

عسکری با بیان اینکه دغدغه اصلی آقای رئیسی اشتغال جوانان است، گفت:متأسفانه دولت امروز راهکار ندارد و فقط با تهمت و افترا به دنبال جمع کردن آرا برای خود است.

وی با بیاین اینکه اقای رییسی شان و منزلت یک نامزد در مناظرات را حفظ کرد ولی آقایان با بی ادبی دست به تهمت های ناروا زدند، گفت:به فضل الهی مردم با تمام عشقی که به انقلاب و ولایت دارند فضای موجود را تغییر خواهند داد.

عسکری با تأکید براینکه دولت آقای روحانی نگاهش به غرب است و آن را به عینه نشان داده است، گفت: همگان به عینه دیدند که رئیس دولت وعده صد روزه دادولی در جلوی مردم آن را انگار کرد .

وی با بیان اینکه مردم دولت راست گو می خواهد نه دولت تکذیب کن، بیان کرد: همگان بدانند اگراین دولت در صورتی پیروز انتخابات شد، اول از همه در جلوی رهبری بعد مردم و بعد بسیجیان بی ادعا خواهد ایستاد  و گوش به فرمان کداخدا خواهد بود .

 

انتهای پیام/ر/200

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.