گروه: اخبار استان خبر: 87605 / تاریخ انتشار : 1396/2/21 ساعت : 07:49
کارشناس ارزیاب بیمه در چاروسا و دیشموک خبر داد :

هیچ مشکلی در پرداخت غرامت به کشاورزان پیش نمی‌آید/ پرداخت مابقی بیمه زراعت به کشاورزان+تصاویر

کارشناس ارزیاب بیمه در چاروسا و دیشموک با بیان اینکه، دولت در ماه های اخیر اکثر معوقات را پرداخت کرد، گفت: مقداری از مابقی پرداختی زراعات مانده که بزودی پراخت خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یک دوره کلاس توجیهی با شرکت بیش از 300 نفر از دامداران و کشاورزان دیشموک در این شهر برگزار شد.

نعمت الله رحیمی زاده کارشناس ارزیاب بیمه در بخش های چاروسا و دیشموک در این کلاس توجیهی اظهار کرد: در این کلاس چند ساعته اصول صحیح نگهداری دام و نحوه بررسی خسارات دامداران و کشاورزان، تدریس و آموزش داده شد.

وی افزود: با توجه به اینکه دولت در چندسال اخیر با مشکلات اقتصادی مواجه شد و نتوانست به موقع خسارات بیمه گذاران را پرداخت کند، دامداران و کشاورزان اعلام نارضایتی کرده و از انجام بیمه مجدد، صرف نظر کردند.

رحیمی با بیان اینکه، دولت در ماه های اخیر اکثر معوقات را پرداخت کرد، گفت: مقداری از مابقی پرداختی زراعات مانده که بزودی پراخت خواهد شد.

رحیمی زاده گفت: امسال"96" با ارائه طرح ردیف بودجه ای برای اولین بار از سوی دولت به صورت مستقل و تصویب ان توسط مجلس ، از این به بعد هیچ مشکلی در پرداختی غرامت به کشاورزان وجود ندارد.

این کلاس در محل حسینیه ابوالفضل ع شهر دیشموک با هدف ترویج نگاه ویژه به اهمیت بیمه، برگزار شد.

 

انتهای پیام/7044

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha