گروه: اخبار استان خبر: 87558 / تاریخ انتشار : 1396/2/20 ساعت : 07:31
اظهارات حجت الاسلام بزرگواری درباره اصلاح طلبان/

دیوارکشی پیاده‌روها نسخه قدیمی اصلاحات است/مردم دیگر گول این حرف‌ها را نمی‌خورند

نماینده سابق کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی گفت:امروز مسله همین است که این آقای شیخ که من می‌گویم آقای خاتمی هزاران شرف براین دارد، او یک سید بود و بسیاری از مسائل را رعایت کرد اما این در حال حاضر در برابر نظام ایستاده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،علی محمد بزرگواری نماینده سابق کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی  در جمع حامیان انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی درگچساران  با اشاره به برخی جریان‌ها و تلاش آنها برای بسیجی‌هراسی و ارزشی‌هراسی در کشور اظهار کرد، این تلاش‌ها برای آن جریان‌ها تاثیری داشت که جریانی با عنوان اصلاحات ایجاد کردند.

وی  با بیان اینکه بالاخره ورق برگشت و جریان حزب‌الله، ارزشی و بسیجی حاکمیت پیدا کرد، گفت: این جریان ۸ سال حاکمیت پیدا کرد حال اینکه یک جریان انحرافی ایجاد شد و نفوذی که رهبری فرمود این نفوذ کار خودش را کرد و کسی را که به عنوان نیروی بسیجی مستضعف‌گرای بچه مسلمان انتخاب کرده بودیم مهر باطل خورد.

بزرگواری ادامه داد: باید دید و تفکر کرد که چگونه یک نیروی ارزشی بسیجی مستضعفگرایی که حتی هنوز دل ساده مردم ما با همان فرد است مهر باطل می‌خورد،امروز مسله همین است که این آقای شیخ که من می‌گویم آقای خاتمی هزاران شرف براین دارد، او یک سید بود  و بسیاری از مسائل را رعایت کرد اما او در حال حاضر در برابر نظام ایستاده است.

نماینده سابق کهگیلویه بزرگ در مجلس ابراز کرد: او در برابر نظام ایستاده اما هیچ چیزی هم ندارد یک نسخه باطل اقتصادی از کارگزاران ارائه می‌دهد و یک نسخه باطل فرهنگی، ضد ارزشی، حزب‌الله‌هراسی از دوران اصلاحات، این را مردم متوجه می‌شوند.

بزرگواری با طرح پرسشی مبنی بر این که تلکیف ما در این برهه چیست، گفت: ما باید این واقعیت‌ها را برای اقشار مختلف مردم روشن کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه ما دوست نداریم به شخصی که رئیس جمهور ایران اسلامی است توهین شود، افزود: اما این عکس‌العمل خود شخص است، وقتی من روحانی می‌خواهم مردم پشت سرمن نماز خدا را بخوانند و دلیل نماز خواندن نیز عادل بودن است رودرو با مردم دروغ بگویم، این رفتار عکس‌العمل‌ دارد.

بزرگواری بیان کرد: کارگران در حرم امام راحل،  معدنچیان در معدن و جاهای دیگر دچار خسارات جانی و مالی شده‌اند آن وقت وی در برابر نظام می‌ایستد.

نماینده سابق کهگیلویه بزرگ در مجلس  یادآور شد: او مقابل نظام ایستاده و دروغ می‌گوید، کی حزب‌الله و بسیجی، علما، جامعه مدرسین و رهبر معظم انقلاب فرموده‌اند پیاده‌روها را دیوارکشی کنید؟

بزرگواری افزود:این از همان نسخه کهنه زمان اصلاحات است که همین نسخه کهنه را آنها برایش می‌پیچانند اما مردم گول این حرف‌ها را نمی‌خورند.

 پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب

انتهای پیام/م

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.