گروه: اخبار استان خبر: 87106 / تاریخ انتشار : 1396/2/9 ساعت : 10:39
رئیس ستاد حجت الاسلام رئیسی در استان کهگیلویه و بویراحمد:

پیروز مناظره تلویزیونی کاندیدای جبهه مردمی نیروهای انقلاب بود/ستاد حجت الاسلام رئیسی دوشنبه افتتاح می شود

رئیس ستاد حجت الاسلام رئیسی در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه دو کاندیدای جبهه مردمی نیروهای انقلاب در مناظره تلویزیونی خوب ظاهر شدند، گفت: پیروز مناظره دیروز آقای قالیباف و رئیسی بود.

حجت الاسلام صفدر پناهی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با بیان اینکه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی دو کاندیدای در ریاست جمهوری دارد، افزود: خوشبختانه پیروز مناظره دیروز این دو کاندیدا بودند و همه متوجه شدند که آقای دکتر قالیباف و حجت الاسلام رئیسی با برنامه و متانت و اخلاق در مناظره ظاهر شدند بدون اینکه نقطه ضعفی از آن ها مشاهده شود.

وی با بیان اینکه مناظره های تلویزیونی و برنامه های ضبط شده در صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران ادامه خواهند داشت، اظهار کرد: در مناظرات آینده بیشتر مردم با شخصیت حجت الاسلام رئیسی آشنا می شوند.

رئیس ستاد حجت الاسلام رئیسی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه تمامی رئسای ستاد های شهرستانها مشخص شده است، تصریح کرد: روز دوشنبه ستاد حجت الاسلام رئیسی در شهر یاسوج با حضور یکی از سخنرانان کشوری افتتاح می شود و مابقی شهرستانها نیز مکان ستادهای آنها مشخص خواهد شد.

 

انتهای پیام/7044

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.