گروه: اخبار استان خبر: 86670 / تاریخ انتشار : 1396/1/30 ساعت : 13:09
با حضور ریس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور؛

همایش خیرین مدرسه ساز در یاسوج برگزار شد+تصاویر

ریس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور به سنت حسنه مدرسه سازی در کشور اشاره کرد و گفت: در حال حاضر ۳۷درصد از مدرسه های کشور توسط خیرین مدرسه ساز احداث شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، محمد رضا حافظی با بیان اینکه در حال حاضر ۳۷۰هزار خیر مدرسه ساز در کشور وجود دارد بیان کرد: در همین زمینه باید به جد گفت که در حال حاضر بیش از یک هزار خیر مدرسه ساز در جهان را شناسایی کرده ایم.

وی به حضور بیشتر مردم در این سنت حسنه اشاره کزد و افزود: ما خیری داشتم که بیش ۳۰۰میلیارد از دارایی خود را در بحث مدرسه سازی هزینه کرد.

همچنین مدیرکل سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد به نوزدهمین جشنوازه خیرین مدرسه ساز استان اشاره کرد وگفت: در راستای این جشنواره تعهد شده بانکها در احداث یک مدرسه همکاری لازم با نوسازی را داشته باشند.

جهان محرابی ادامه داد: در این زمینه حافظی ریس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور همیشه نگاه ویژه ای به استان کهگیلویه و بویراحمد در بحث مدرسه سازس داشته است.

مدیر کل نوسازی  استان با تشکر از نماینده پیشین کهگیلویه گفت: حجت الاسلام بزرگواری در بحث مدرسه سازی نقش خوبی داشت که طرح ایشان نیز در حال احداث است.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
hkjihd \dhl/7044
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.