گروه: اخبار استان خبر: 86625 / تاریخ انتشار : 1396/1/29 ساعت : 13:05
به منظور تکریم خانواده های معظم شهدا صورت گرفت:

دیدار مسئولان شهرستان لنده با خانواده شهید عسکری + تصاویر

جمعی از مسئولان شهرستان لنده به منظور تکریم خانواده های معظم شهدا با حضور در منزل شهید مندنی عسکری با خانواده این شهید والامقام دیدار کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، به منظور تکریم خانواده های معظم شهداء امام جمعه، رئیس اداره تبلیغات اسلامی و رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان لنده با خانواده معظم شهید مندنی عسکری در روستای سرآسیاب دیدارکردد.

در این دیدار حجت الاسلام سید محود الهی نیا رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان لنده ضمن تجلیل از خانواده شهید عسکری اظهارکرد: رسالت مهم و اساسی همه دست اندرکاران این نظام حفظ و حراست آرمانهای ارزشمند انقلاب اسلامی در مسیر شهداست که لازمه آن پیروی از مکتب شهداء است.

وی افزود: مادران شهدا با انجام رسالتی فاطمی و با الگو گیری از صبر و بصیریت حضرت زینب(س) با تقدیم همه وجوشان به دنبال حفظ نظام و انقلاب هستند.

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان لنده تصریح کرد: همه ما باید خوب بدانیم که امنیت و آرامش امروز ما مدیون ایثارگری و شهادت طلبی شهدا است.

وی تاکیدکرد: تکریم، تجلیل و دیدار از خانواده های معظم شهدا از وظایف مسئولان است چرا که امنیت و جایگاه امروز ما مرهون فداکاری ها و ایثارگری های شهیدان است.

شهید مندنی عسکری در تاریخ ۳ اردیبهشت  ۱۳۶۶ در منطقه بانه کردستان (کربلای 10به شهادت رسید.

تصاویر تکمیلی: 

منبع:پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/م75

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.