گروه: اخبار استان خبر: 86517 / تاریخ انتشار : 1396/1/27 ساعت : 09:48
یادداشت:

ضرورت توجه کاندیدای شورای شهر به شعار سال

انتخاب شعار سال در ابتدای هرسال یعنی ایجاد نقشه راه برای همه مسئولان و مردم که براساس این الگوی مدیریتی مبتنی بر تولید داخل حرکت کنند که ضرورت توجه به آن در انتخابات شورای شهر و برنامه های آنان نیز صادق خواهد بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، شعارهای تعیین شده از سوی مقام معظم رهبری در طول این دوران نشان دهنده‌‌ی آن است که ایشان در هر سال نیاز اصلی کشور را مورد توجه قرار داده‌اند و با دوراندیشی یک رهبر فرزانه نیازهای اصلی کشور را محور شعار خود قرار داده و مردم و مسئولان را به آن متوجه کرده‌اند.

با توجه به مشکلات اقتصادی و تحریم ها درهمین رابطه مشاهده می‌کنیم که در طول دهه‌ی اخیر رنگ غالب بر شعارهای سال اقتصادی بوده است. البته شعارهای سال‌های اخیر از مباحث سیاسی و فرهنگی و خالی نبوده است ولی به خصوص از سال 1388 به بعد غالب شعارهای سال و بخش عمده‌ی محتوای آنها اقتصادی بوده است.

شورای اسلامی شهر و شهرداری می تواند با اتکا به توانمندی های سرمایه انسانی، تولیدات و تجارب کاری خود از شعار سال به عنوان یک مرجع بی بدیل جهت انجام امورات جاری و پروژه های خود استفاده کند.

کاشت درخت، جدول کشی، روکش آسفالت، ایجاد و احداث پارک، طراحی و ساخت وسایل اسباب بازی و مورد نیاز پارک ها و هزاران امکانات و تجهیزاتی که می توان با تکیه بر اقتصاد مقاومتی در زمینه تولید و اشتغال نیز کاربرد های لازم خود را داشته باشد.

لذا انتظار می رود بخشی از شعارهای همراه با واقعیت داوطلبان شورای شهر در مدار شعار سال بچرخد تا ضمن تبعیت از ولی امر مسلمین گاهی مهم در جهت تولید و اشتغال جوانان این شهرستان برداشته شود.

یادداشت: سید اسماعیل میری

منبع: پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/م

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.