گروه: اخبار استان خبر: 85997 / تاریخ انتشار : 1396/1/16 ساعت : 10:11
اخبار مهم کهگیلویه و بویراحمد را در بسته خبری زیر بخوانید؛

بازسازی صحنه قتل جوان درغکی/ مدیرکل تعاون روستایی از استان رفت/انشقاق بین اصلاح طلبان کهگیلویه و بویراحمد/ درختانی که ایستاده جان می دهند

مهمترین و پر بازدیدترین قتل جوان درغکی در اویل فروردین 96، هوشنگ جهانبخش از تعاون روستایی استان رفت، انشقاق در بین اصلاح طلبان کهگیلویه و بویراحمد، خرید تضمینی جو از 20 فروردین ماه جاری در استان، جنگل بلوط کوه حاتم بهمئی زیر تیغ سودجویان، درختانی که ایستاده جان می دهند کهگیلویه و بویراحمد را در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، مهمترین و پر بازدیدترین اخبار امروز و روز گذشته استان کهگیلویه و بویراحمد را در این بسته خبری بخوانید.

 

ﺑﺎﺯﺳﺎﺯﯼ ﺻﺤﻨﻪ ﻗﺘﻞ ﺩﺭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯼ ﺩﺭﻏﮏ/ ﺷﮑﺎﺭ بهانه ای ﺑﺮﺍﯼ ﻗﺘﻞ در اولین روزهای امسال

 

رئیس دادگاه عمومی بخش چاروسا با اشاره به قتل جوانی در روستای درغک کهگیلویه اوایل فروردین ماه سال جاری گفت: مسئولان قضایی با همکاری نیروی انتظامی تمام تلاش خود را کرد تا قاتلان زودتر به مردم معرفی شوند.

 

************************************

 

هوشنگ جهانبخش از تعاون روستایی استان رفت/انشقاق در بین اصلاح طلبان کهگیلویه و بویراحمد

 

طبق گمانه زنی ها پس از معرفی مهرداد باقری به سمت رئیس ستاد دکتر حسن روحانی در استان، هوشنگ جهانبخش که از مدت ها قبل خود را برای این سمت آماده می کرد، از کلیه سمت های خود در استان استعفا داد.

 

************************************

 

خرید تضمینی جو از 20 فروردین ماه جاری در استان

 

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: خرید تضمینی جو از 20 فروردین ماه جاری در استان آغاز و تا آخر شهریور ماه امسال ادامه دارد.

 

************************************

 

جنگل بلوط کوه حاتم بهمئی زیر تیغ سودجویان/درختانی که ایستاده جان می دهند/سکوت بی معنی مسئولان همچنان ادامه دارد

 

 

درختان جنگل بلوط کوه حاتم بهمئی در کهگیلویه و بویراحمد سالهاست که زیر تیغ اره برقی های سودجویان و قاچاق چیان ایستاده جان می دهند و اگر مسئولان برای این امر چاره ای نیاندیشند دیگر درخت بلوطی وجود نخواهد داشت.

 

منبع: باشت نیوز

انتهای پیام/7044

 
فاضل کامران
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.